Lista ocen Volkswagen CC (37) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ali G
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Tutaj też jest dobrze(z +). Po achach i echach w prasie nt. mega wyciszenia spodziewałem się tak naprawdę czegoś więcej - zwłaszcza że auto dostałem jako służbowe bez jazdy próbnej. Fakt trzeba przyznać: silnika niemal nie słychać ani w mieście ani na trasie. Opory powietrza też dobrze są wytłumione, a tłumienie drgań i nierówności na wysokim poziomie. Niemniej jednak największy hałas na trasie generują opony (18\") i tutaj czar pryska......
~Krzysztof
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Auto jest dobrze wyciszone. Realnie roznice odczuć można dopiero po przesiadce do aut klasy luksusowej. Bezramkowe drzwi myślałem, że będą powodowały większy hałas, ale jest bardzo dobrze. Subiektywnie, podkreślam bo żadnych pomiarów nie robiłem jest zdecydowanie lepiej niż w passacie b7, o dieslach w klasie średniej nie wspominając.
~Macias
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
To nie klekot (czyt. diesel) więc dźwięk pracy silnika jest cichy i szlachetny, wyciszenie kabiny jest doskonałe. Jak już wcześniej pisałem jedyne co usłyszysz do 110 km/h to szum opon. Powyżej tych prędkości dźwięki z zewnątrz są już słyszalne ale w żadnym wypadku nie są uciążliwe.
~Rafał
Coupe 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Wnętrze jest wyciszone nieco lepiej od Passata B7 za sprawą podwójnej szyby przedniej z folią wygłuszającą. Wersje z niemieckich salonów oferują także szyby przednie boczne z takim rozwiązaniem co dodatkowo obniża poziom hałasu.
~mirek
Coupe 2.0 TDI CR DPF 177KM 130kW
jest porównywalne z samochodami , które uchodzą za tzw. wyższą półkę , może jestem głuchy ale wydaje mi się że jest ciszej niż w nowym passacie . silnika nie śłychać a opony w zależności od nawieżchni, żadnych stuków puków
~dolnoślązak
Coupe 2.0 TSI 210KM 154kW
Na autostradzie przy dłuższych dystansach nie odczuwa się prędkości, co przy prowadzonej konwersacji można łatwo przeoczyć 200km/godz,pod warunkiem jazdy w Niemczech na prostym odcinku bez ograniczeń prędkości.
~JarekMM
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Jest cicho, wyciszenie mnie miło zaskoczyło, jak na klasę średnią bardzo dobry poziom. Po kilku latach nic nie skrzypi, ani nie stuka. Audio mogłoby lepiej grać.
~kuba
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
Było dla mnie dużym zaskoczeniem, kiedy wybierając kolejny samochód, zorientowałem się, że Audi, BMW, a szczególnie Skoda mogą tylko się uczyć od CC. Jest cichutko.
~adam_pospiech
Coupe 1.4 TSI BlueMotion Technology 160KM 118kW
Cisza. To najlepsze określenie. Jedynie w trakcie deszczu aluminiowy dach trochę bębni. Do maksymalnej prędkości (230 km/h licznikowe) w aucie jest naprawdę cicho.
~Jakub
Coupe 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 177KM 130kW
Przy 140 rozmawia się normalnie. Czego więcej chcieć? Jak jedziesz 200 to i tak się nie powinno gadać, prawda?