Lista ocen Volkswagen Crafter (40)

2,2
~Marcin
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 109KM 80kW
Generalnie słabo, w porównaniu do Master lub Ducato bardzo słabo.
3,8
~Krzysztof
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Jako, że słowo wstępu pisałem przy okazji pozycji silnik to powiem,że moje oczekiwania co do tego samochodu były większę. Raczej liczyłem na wyższą niezawodność samochodu jako, że jest to VW, niemiecka technologia, więcej kosztuje niż porównywalne w tej klasie samochody innych marek i że samochód będzie mniej spalał paliwa. Okazało się, że jeżeli chodzi o zawieszenie, łożyska to model jest dopracowany na tle innych konstrukcji. Również...
~drozdzik
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
Jestem zadowolony z zakupu tego modelu (jak narazie) Jest to przestronny i dosyc dobrze wykonany samochód - mogliby tylko lepsze blachy robić bo korozja w nich postępuje jak w Oplach ;) Przejechałem nim ponad 200 tyś. km i podobno kłopoty mają dopiero sie zacząć - mam nadzieję, że to nie nadejdzie szybko....
~Zygi007@poczta.onet.pl
Kombi 2.5 TDI 164KM 121kW
Za auto z 2007r. Nowe 4,3m , 164KM , 3 os., climatic, fotel pneumatic który polecam w trasy - kosztował 103 tys netto . wiec do przeżycia - przeglady co 40 tys km ! Ogólnie auto zalecam do pracy, do wozenia towarów, a nie do wyścigów - chociaż jak ktoś ciebie zdenerwuje możesz zaszaleć, kręcenie po obrotach daje zaskakujące efekty np.na 3 można na mokrym spalić laczka.
2,9
~Kierowca po 1,1 mln km
Furgon średni rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Słaby i nieelastyczny silnik 2.0 136KM, marne zawieszenie i dotkliwy hałas w kabinie psują wizerunek Craftera. Niestety o tych problemach dowiedziałem się po zakupie. Samochód dla snobów, którzy patrzą na znaczek na masce. Ja odradzam zakup Craftera. Kupilem z konieczności, po kasacji poprzedniego dostawczaka. Zyczę bezpiecznej jazdy.
2,9
~Piotr
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Zalecam rozwód z Mercedesem...samochód jest zbudowany niezgodnie z jakością pozostałych modeli...a mamy ich kilka..Caddy 3 szt. T5 2 szt.
~C-matix
Furgon długi rozstaw osi przedłużony zwis 2.5 TDI 136KM 100kW
Moim zdaniem udane auta, wszystko zależy od sposobu użytkowania i dbania o samochód. No może poza tym że lubi sie gdzieniegdzie pojawiać rdza,no i problemy z turbinami który usuwają w serwisie przez przeprogramowanie
2,3
~gumisz@epf.pl
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 164KM 121kW
kultura ok jak na max moc to cieńko było po naprawie turbo bo na gwarancji było zaczoł lepiej chodzić (Silnik)
~zawiedziony
Podwozie pojedyncza kabina długi rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Toporna praca silnika, ciężko \"domyśleć\" się na jakich obrotach \"jest mu dobrze\". Za słaby na 6 bieg, a na 5 wyje jak zarzynany bawół. (Silnik)
~Mazi
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
Bardzo zadowolony jestem z autka, na pewno kipię następnego, już nigdy Mercedesa,
Volkswagen Crafter