Lista ocen Volkswagen Crafter (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

~Marcin
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 109KM 80kW
Tutaj to tragedia. Najmniej awaryjny Crafter u nas w firmie do przebiegu ok 175 000 km 6 razy korzystał z lawety od nowości, nie będę pisał ile razy na lawecie przejechał się najbardziej awaryjny egzemplarz , nie zależy mi na szkalowaniu VW, po mimo tego że firma na serwisowanie i naprawianie każdego z tych aut przeznaczyła kilkadziesiąt tyś. zł więcej niż na Mastera lub Ducato (wszystkie auta były użytkowany w takich samych warunkach )
~zawiedziony
Podwozie pojedyncza kabina długi rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Prędko zużywa się zawieszenie, notorycznie zapycha się filtr cząstek stałych, niezidentyfikowane problemy z turbiną (ale to z powodu wiecznie zapchanego filtra cz. stałych). Niezbędne są częste dolewki oleju mimo iż brak jest wycieków na zewnątrz.
~gumisz@epf.pl
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 164KM 121kW
syf sprzęgło skrzypi jak w żuku i w zasadzie jest to taki żuk tylko ze z znaczkiem VW błąd mojego życia te auto skrzypi niewygodne i co chwile jakaś pierdoła a gwarancja sie skończyła a i zaczoł rdzewieć na zgrzewach porażka 3 lata
~drozdzik
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
Wkurzają mnie żarówki do świateł mijania w przednich lampach - nie dość że sposób mocowania ich to paranoja to jeszcze raz na miesiąc musze przynajmniej jedną zmienić - może skusze się na xenony - podobno wytrzymuja dłużej...
~SZYMON
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 164KM 121kW
niewiem miałem transita i powiem ze ford guwno wort ale crafter brak mi słów nieda sie go opisać zwykłymi słowami poprostu rdza za 180 000 zł po 3 latach ? pedał gazu skrzypi jak w furmańce
~Piotr
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Tu zaczyna się .....powoli dno...szkoda że samochód częściej stoi na serwisie niż...kilka samochodów francuskich z litery na R ..mają podobne przebiegi ...a tu jakość miała być większa niż r.....
~szymon
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 164KM 121kW
ha ha rdza po 2 latach nieuznana w wnętrzu auta , na drzwiach ( nie uderzone ) turbiny 2 na (warancji , most cieknie raz gwarancja kolumna kierownicy (wartość auta) poprostu syf
~Antoni
Volkswagen Crafter
Furgon krótki rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
radio , centralny zamek , odpadające lusterko , zapiekające się tłoki hamulcowe , przepalające się żarówki i wiele innych
~Krzysztof
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Jeżeli chodzi o drobiazgi to wydaje mi się,że nie było tutaj takich, które by często występowały a były tanie w usunięciu.
~C-matix
Furgon długi rozstaw osi przedłużony zwis 2.5 TDI 136KM 100kW
Kupiłem samochód 3 letni z przebiegiem 35tys/km , zrobiłem narazie 5tyś.km, wiec wszystkojest ok i wszystko dizała jak nowe
Volkswagen Crafter