Lista ocen Volkswagen Crafter (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~Zygi007@poczta.onet.pl
Kombi 2.5 TDI 164KM 121kW
Jest dobrze, chociaż mam fotel pneumatyczny i on jest wyzej niz zwykly i jego konstrukcja zajmuje duzo miejsca. Paka jest super, to jest wersja 4,3metra dł. czyli lepiej niz najdluzsze fancuzy, ale... no wlasnie ale poniewaz jest tylni naped cala paka jest wyzej niz wspomniane przednionapedowe francuzy - w których podłoga jest o 22 cm niżej co mi przeszkadza przy załadunku z ziemi - ale pomaga przy załadunku z rampy dla Tirów !
~Krzysztof
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
W sumie o tym to się wcześniej rozpisałem w rozdziale o ergonomii więc tutaj może tylko dodam, że kanapa pasażera oprócz tego że jest praktyczna to jest też stosunkowo wygodna(zawsze jeździmy po dwie osoby). Korciło mnie w by nowsze modele zamówić z osobnym fotelem - dla wygody drugiego kierowcy ale praktyczność kanapy ( utrzymanie porządku w kabinie) chyba wygrała z wygodą podróżowania
~drozdzik
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
O kierowcy pomyśleli (w moim autku siedzenie jest resorowane i regulowane we wszystkich płaszczyznach a do tego kierownicę też mam regulowaną) a pasażer niech się martwi - przynajmniej w wersji z podwójna ławką, gdzie o jakiejkolwiek regulacji fotela może zapomnieć. Jedynie jakie mam zastrzeżenie to do samego siedziska mogłoby być dłuższe
~Kierowca po 1,1 mln km
Furgon średni rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Przestrzeni kierowcy i pasażerom nie brakuje. Jakość montażu i materiałów w kabinie jest super. Takiej jakości nie ma w innych dostawczakach. Przełączniki i kilka istotnych elementów z Mercedesa klasy C.
~zawiedziony
Podwozie pojedyncza kabina długi rozstaw osi 2.5 TDI 136KM 100kW
Pod tym względem Crafter jest zdecydowanie najwyższą półką. W żadnym innym -tego rodzaju samochodzie, nie ma tyle miejsca dla kierowcy i pasażera. Wyjątek stanowią niewygodne fotele (wszystkie)
~C-matix
Furgon długi rozstaw osi przedłużony zwis 2.5 TDI 136KM 100kW
Dużo miejsca i wygodnie, kupiłem autko z siedzeniem pneumatyczny, ale podobno zwykłe siedzenie jakieś twardawe jest
~tojfel
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
za malo miejsca dla pasazerow na nogi...ale to w koncu robocze auto
~gumisz@epf.pl
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 164KM 121kW
fotele mało wygodne traktor nie auto
~andrzejszczecin
Kombi 2.5 TDI 136KM 100kW
W tej kalksie to jeden z bardziej przestronnych aut
Dziennik kosztów dla Volkswagen Crafter
9,1
~Marcin
Furgon długi rozstaw osi 2.5 TDI 109KM 80kW
Jak w dostawczaku sporo miejsca
Volkswagen Crafter