Lista ocen Volkswagen EOS (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Xawer197
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Z przodu bez zastrzeżeń- a mam 190 cm wzrostu. Z tyłu nie polecałbym pakować tam osób powyżej 175 cm wzrostu, chyba,że na krotkie, kilkukilometrowe trasy. Bagaznik przy zamknietym dachu dosc pakowny. Przy otwartym- rozpacz i tragedia- wlozycie tam co najwyzej 2 pudełka od butów.
~Mirosław
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Miejsce z przodu jest komfortowe i wygodne nawet na długie trasy. Ponieważ auto ma 4 miejsca siedzące na tylnym siedzeniu już jest mniej miejsca lecz dwie dorosłe osoby mogą się swobodnie pomieścić.
~Bratex
Coupe Cabrio 1.4 TSI 160KM 118kW
Jak na kabrio, to ok. Dla kierowcy i pasażera z przodu wystarczająco miejsca, z tyłu już dużo mniej miejsca ale i tak dobrze, że 4os. mieszczą się, bo wiele kabrio jest tylko 2os.
~Łukasz
Coupe Cabrio 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
no tu nie można zapominać ze to cabrio , z przodu rewelacja , ale tylne siedazenia to raczej abstrakcja , mozna tam siedzeic ale jest diosć ciasno
~Ymciu
Coupe Cabrio 3.2 i 16V 260KM 191kW
Dla mnie i mojej dziewczyny według nas jest bardzo dużo miejsca a z tyłu troszkę mnie ale to nam nie przeszkadza .
~Fabrizio Vico
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Z przodu jest baaaardzo dużo miejsca , nawet dla osób wysokich ok 190cm. Z TYŁU JUŻ GORZEJ...
~Mikołaj
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Z przodu wystarczająca ilość miejsca, z tyłu na krótsze trasy.