Lista ocen Volkswagen EOS (8) - Silnik

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikołaj
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Posiadam silnik 1.6 FSI - 115km, nie było takiej opcji, żeby wybrać ten silnik, więc wybrałem najpopularniejszy. Wracając do tematu, 115km brzmi przyzwoicie, ale przy wjeździe na autostradę trzeba się rozpędzić, ponieważ samochód dość wolno nabiera prędkość. Silnik ma bezpośredni wtrysk, a co za tym idzie montaż instalacji głosowej nie ma najmniejszego sensu - koszt to ok. 3 tys. zł.
~Xawer197
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Jesli jestes swiadomy masy auta i silnika ktory siedzi pod maska- kup. Jesli oczekujesz samochodu rajdowego ze 116 koniami i silnikeim 1.6- nie kupuj, bo sie rozczarujesz i bedziesz przeklinał ten samochod. Ja bylem swiadomy tego na co sie piszę, więc nie narzekam, choć wiadomo, że te kilkanascie koni wiecej dodaloby autu wigoru.
~Mirosław
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Przejechałem 50.000km i jedyna usterka silnika to zawór EGR, pękają ząbki w kółku plastikowym. Można to naprawić samemu albo wymienić na nowy i zapomnieć na zawsze.
~Bratex
Coupe Cabrio 1.4 TSI 160KM 118kW
Poniekąd pękają tłoki, w tej wersji silnika. Póki co wszystko ok u mnie, trzeba lać dobry olej i co 10tyś wymieniać. Rozrząd wymienić na nowy typ. Jak się dba, to się ma ;)
~Łukasz
Coupe Cabrio 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Silniczek chodzi nie za łądnie , nie pasuje do cabrio , ale osiagi , spalnie i dynamika bombba przy jedzie austostrdowej ok 200 spalnie nie przekracza 10 litrów
~Fabrizio Vico
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Silnik super elastyczny, szybko się zbiera.
~Ymciu
Coupe Cabrio 3.2 i 16V 260KM 191kW
Silnik Bardzo ekonomiczny a idealna moc na polskie dorgi .
~PL[
Coupe Cabrio 3.2 i 16V 260KM 191kW