Lista ocen Volkswagen EOS (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Coupe Cabrio 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Auto mimo tego ze jest sweitnie wykonczone , mam skore , mam wszytko co moz liwe oprócz navi auto kupione w AUTOSTADT w Wolfsburgu , kupujac tam nie płacimy zadnych dodatkowych kosztow , płącimy tylko za auto . Auto wyjezdza z Fabryki i je sie tam odbiera , auto mnie kosztowało 25 000 Euro na tehn wypas extra cena ! Ale i tak jest to bardzo duzo . Co do jaKOŚCI fotele sa swietne , ale skóra na nich od wsiadania co nie jest łątwe , bo bardzo...
~Xawer197
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Auto nowe w salonie kosztuje okolo 26 tysiecy Euro. Ja za swoje 8 letnie z pierwszej reki i pelna ksiazka serwisową zaplacilem 8900 Euro, wiec uwazam, że za tak ladne, dobrze dopracowane i oryginalne auto, cena jest adekwatna. W mysl zasady- ladne rzeczy kosztują.
~Mirosław
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
Nowy kosztował krocie, nie każdego było stać na Eosa ale dziś można kupić wspaniałe i niezawodne auto z silnikiem 2.0 FSI benzyne za poniżej 30.000 złotych. Auto w ogóle nie rdzewieje, albo jest z aluminium albo pełny ocynk.
~Mikołaj
Coupe Cabrio 2.0 FSI 210KM 154kW
W swojej cenie kupiłem naprawdę przyzwoity egzemplarz, mimo wysokiego przebiegu, samochód był bardzo zadbany i dzięki temu wygląda jakby miał z 50 tys.
~Ymciu
Coupe Cabrio 3.2 i 16V 260KM 191kW
Auto jest tanie i bardzo dobrze wyposarzonę ja akurat mam sprowadzone z niemczech i w przeliczeniu na polskie to wyszło jakieś 40.000 tysięcy zł
~Bratex
Coupe Cabrio 1.4 TSI 160KM 118kW