Lista ocen Volkswagen Fox Hatchback (24) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~uzii3
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Wydaje mi się bardzo ok. Duże miasto wojewódzkie 350 tysięcy, gdzie się poruszał i spalał średnio 7,5 l. Mi się udało raz zejść trochę poniżej 7l, ale to w 100% miasto, odcinki 8 km, czasami 3, korki. Zima nie zima zwykle palił 7,5 km, po opisanej wyżej awarii ok. 8 litrów. Pozostałe dane szacunkowe, nie miałem jak zmierzyć, bo samochód jeździł głównie w mieście, a trasy jak na lekarstwo. Ceny napraw - niskie, to to samo co Fabia. Tuleje od...
~induktor
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Pali zwykle 5/6 litrów (trasa/miasto), więc chyba względnie dobrze. Prosta konstrukcja, mnóstwo części, do silnika wchodzi mniej oleju niż do 4-cylindrowych, do wymiany 3 a nie 4 świece, mniej bajerów w zawieszeniu, małe opony i w ogóle mniej części do zepsucia, czynią to auto bardzo tanim w eksploatacji.
~VW fun
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Tryb miejski 5,5 l/100km Trasa 4 l /100 km Chyba mówi samo za siebie!!! Samochód fajny mam wersie max doposażoną i ogólnie auto oceniam 5/5. Do tej pory jeździłem VW Golfem V 2006r, w Fox-ie komfort mniejszy ale na stacjach paliwowych mnie nie znają, a 75 KM do tej masy pozwala na 185km/h.
~pancernik
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Auto dosyć awaryjne w podeszłym wieku wymagające napraw używanymi częściami o które trudno bo trzeba sprowadzać z zagranicy i znaleźć mechanika który montuje używane części bo niektórzy tylko nowe propopnują.
~Blade
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
sam bylem zaskoczony ile pali to auto, powiem tyle bardzo malo, w zaloczonym rapornie spalania dodam ze te minimalne spalania zostaly osiagniete ecoDrivingiem, maksymalne normalna jazda
~jimmm
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Ceny części średnie. Przy ok 200 tyś wymieniona turbina, sprzęgło, 4 łożyska i przednie amortyzatory. Jak na ten przebieg to bez zaskoczenia.
~kfiat
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Auto poki co bezawaryjne. Wymienialem tylko po 60 tys. km zuzyte i lekko pekniete tuleje tylne wahacza przedniego. Reszta to drobiazgi eksploatacyjne.
~kwadrat88
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Autko sie nie psuje,przynajmiej jak do tej pory.Wymienilem tylko zarowke olej i filtr,a tak to tankuje i jezdze ;) mucha nie siada,jestem bardzo zadowolony
~Maciej
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Przeciętnie. Spalanie w mieście 7,5 litra, trasa przy 90 km/h 5,5 litra, Powyżej 90km/h nie da się tym jeździć.
~ziomalvip
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Dwa razy wymieniałem łącznik stabilizatora z lewej strony zawieszenia .Cena jednej wymiany nie przekroczyła 40zł
Volkswagen Fox Hatchback