Lista ocen Volkswagen Fox Hatchback (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaco
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Sqamochód prosty - bez bajerów. Dobrze i solidnie zrobiony, ale z dużej ilości tanich materiałów (w środku sporo plastiku!). Wszelkie dodatki (wspomaganie kierownicy, ABS, elektronika - strasznie drogie!). Ogólnie - podstawową wersję można kupić po dosyć przystępnej cenie (choć mogłaby być tańsza). Wersje z dodatkami są niepopłacalne - za kasę którą trzeba w nie włożyć można mieć lepsze auto.
~Maciej
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Beznadziejny silnik, słabe wyposażenie samochodu, kiepski lakier, tanie plastiki, cienkie i sztuczne materiały wykończeniowe, a cena na poziomie innych dużo lepiej wyposażonych samochodów konkurencji. Magia VW w Polsce ciągle działa, chociaż ta marka nie ma nic do zaoferowania. Ani pod względem jakości, ani poziomu wyposażenia.
~uzii3
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Fox jest kilka tysięcy tańszy od beznadziejnego Polo, pamiętam moje uczucie jak wsiadłem do Poówki po kupnie Foxa... Dużo tego na niemieckich drogach (Niemcy byli mądrzejsi od Polaków, którzy kupują 3-drzwiowe Polo, może nabywców odpędzało wspomaganie za 3 tysiące PLN). Cena nie jest wygórowana, jak na ceniącego się VW. Polecam
~pineta@op.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Auto kupione we włoskim salonie, wersja easy z klimatyzacją w standardzie, metalik za oferowaną stałą cenę (żadne promocje) 12500euro co wychodziło ok. 44000. W polsce wychodziło dużo drożej i bez lakieru na zderzakach i lusterkach. Ogólnie cena za \"markowe\" auto z oszczędnym dieslem, wygodne i estetyczne jest stosunkowo niska.
~Rx
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Mniejsze Polo jest o 30% drozsze a masz mniej. Nie kupsz nic w takim wydaniu za takie pieniadze z takiego rocznika. 2009 za 9400zl.
~pancernik
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Auto jest tanim kosztem wyprodukowane więc bedzie się ciągle coś zużywało i wymagało wymiany
~tomaszxc@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Doskonałe autko dla kobiety - żona po zakupie zachwycona! Niemiecka solidność za dobre pieniądze!
~Adam
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Ok. Ale za dużo pali. Chyba już w 2005 Niemcy fałszowali testy spalania.
~jacek@stalowka.net
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Rewelacja! Mam nowy salonowy samochód i jestem bardzo zadowolony.
~barney
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
nowy model to za tą cenę najlepsza oferta w klasie aut małych i segmentu B na rynku
Volkswagen Fox Hatchback