Lista ocen Volkswagen Fox (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Blade
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
kolejna kompromitacja WV, nie wiem czy jest to spowodowane tym ze to auto jest az tak szczelne bo szyby paruja w kilka sekund i wentylacja szczeze mowiac niewiele pomaga, nawiew przedniej szyby to totalna porazka, nawet na najwyzszym biegu dmuchawy szyba ledwo co odparowuje (tak jakby powietrze odbijalo sie od szyby a nie po niej szlo), zakres nawiewu na ta szybe jest tak waski ze pozostaja paski pary po obu stronach ktore w zestawienu z...
~induktor
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Bardzo przejrzysty system - dmuchawa 4-biegowa i pokrętło kierunków nawiewu, znowu niemiecki ordnung. Szybko się nagrzewa. Niestety paruje wnętrze, ale to dlatego, że z powodu zatkanego odpływu podszybia auto nabrało wody - po opanowaniu sytuacji powinno być ok.
~uzii3
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Tutaj także 5! Ciepłe powietrze w zimie po ok. 0,5 km. Dla mnie bomba. Dmuchawa dobrze wiała. Nie hałasowała zbytnio. Szyby zbytnio nie potniały, także dlatego, że pod dywanikami wkładałem gazety, które wychwytywały wilgoć. Wydaje mi się, że to był duży plus tego samochodu.
~Adam
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Klima półautomatyczna (CLIMATIC) do ****. Jeżeli ma być ustawiona konkretna temperatura klima musi być włączona cały czas. Wyłączając klimę mamy albo zimno albo gorąco. Nie polecam.
~kfiat
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Samochod bardzo szybko sie nagrzewa zima. Mam model wyposazony w klimatyzacje, ktora tez dziala bez zarzutu. Nie liczac faktu, ze przy wlaczonej klimie silnik 1.2 zaczyna zamluać.
~kwadrat88
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Nawiewy dzialaja sprawnie,samochod zima nagrzewa sie szybko,klimatyzacja dziala bez zarzotow.Poprostu dobra 5tka
~turysta
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Upał, grzeje nawet przy -13 JUŻ PO MINUCIE, NIE TRZEBA SKROBAĆ SZYB PRZY DELIKATNYM OSZRONIENIU
~Tokyo
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Szybko się nagrzewa. Mam wersję z klimatyzacją więc też trudno się do czegoś przyczepić.
~pineta@op.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Pomysłowe samoczynne zwiększanie nawiewu przy włączaniu biegu wstecznego. Ciepło po kilku minutach.
~pancernik
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Bez klimatyzacji jest ciężko w upały przetrwać w każdym aucie ale grzanie ma świetne