Lista ocen Volkswagen Fox (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Blade
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
no tutaj to jest kompletna porazka i nieporozumienie, przednie slupki, te pomiedzy drzwiami a przednia szyba sa tak masywne, ze aby cos zobaczyc w glebszym zakrecie czy nawet na skrzyzowaniu za kazdym razem trzeba sie wychylac poniewaz kompletnie nic nie widac, nie daje 1 poniewaz ogolna widocznosc jest dobra
~induktor
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Jak we wszystkich nowszych autach przeszkadzają szerokie słupki, jeszcze gorzej jest z tyłu - łatwiej się manewrowało dużym picasso, czy nawet polonezem:) Oczywiście można się przyzwyczaić, zresztą nikt przy wyborze auta się nie kieruje tym aspektem.
~jaco
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Trzeba się do niego przyzwyczaić. Słaba widoczność do przodu (nie widać maski!). Z tyłu małe okieno (uwaga przy cofaniu!). Siedzi się bardzo wysoko i patrzy na innych z góry. Dobre duże lusterka.
~kwadrat88
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Duze slupki przedniej szyby,ograniczaja widocznosc,lecz idzie sie przyzwyczaic do tego,duze lusterka boczne w ktorych widac wszystko,tylna szybka mala ale lusterka zupelnie wystarczaja
~uzii3
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Jedyne co można zarzucić, to duże słupki przednie, ale to nie tylko w nim. Lusterka bardzo duże, szyby także, z których największa jest przednia szyba.
~Memory
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Troszkę mala szyba z tyłu i przód znacznie różni się od wcześniejszego auta. Ale wszystko to kwestia przyzwyczajenia.
~Roman
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Bardzo dużo miejsca w środku, przestrzeń i wygodne fotele. Super tylna kanapa i uchwyty na kubki
~kfiat
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Dzieki temu, ze auto jest wyzsze widocznosc z niego jest lepsza. Troche boczne slupki czasem przeszkadzaja.
~scf
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Czasami chyba zasłania mi słupek z przodu po lewej. Jestem niski.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Fox
5,3
9,6
~scf
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Czasami chyba zasłania mi słupek z przodu po lewej. Jestem niski.