Lista ocen Volkswagen Fox (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Wyciszenie dobre. Pomimo iż mój Fox 1,2 benzyna nie posiadał fabrycznie wygłuszenia/wyciszenia sciany grodziowej-(jak mi powiedzieli w salonie VW,takie wyciszenie posiada tylko Fox z silnikiem 1,4 TDI) dokupiłem je i ocene wstawiam po zamontowaniu dodatkowego wygłyszenia.
~induktor
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
To niestety słaby punkt programu. Jest głośno. Słychać silnik i szumy od nadwozia i powietrza. Może warto byłoby pokombinować z dodatkowym wyciszeniem auta na własną rękę - to jedyny "tuning", na jaki byłbym skłonny się zdecydować.
~uzii3
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Jak na tą klasę nie mam nic do zarzucenia. Bardzo dobrze wyciszony. Jednakże, gdy obroty skoczyły, to było słychać silnik na światłach, ale to nie wina wyciszenia - mam bardzo czuły słuch.
~Tokyo
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Oceniam jako dobrze bo to małe auto. Nie ma co ukrywać, że wyciszenie jest przeciętne, słychać pracę silnika i zawieszenia. Przy prędkościach powyżej 100 km/h jest głośno.
~pineta@op.pl
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Na postoju prz otwartym oknie słychać bardzo dobrze silnik diesla. Podczas jazy przy zamkniętych oknach hałas jest do zniesienia, dopiero po 120 km/h komfort się zmniejsza.
~kwadrat88
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
tutaj troszeke ma minus,bo na wyzszych obrotach buczy i slyszy sie sinlik szczegolnie juz w granicac 100-120 km,no ale taki to urok FOX\'a
~pancernik
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Zawieszenie jest proste więc je słychać ale ogólnie dobrze auto jest wyciszone.
~Maciej
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Przeciętnie. W niczym nie odbiega od innych samochodów tej klasy.
~barney
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
dobre, przy dużych prędkościch słychać raczej szum powietrza, a nie silnik
Dziennik kosztów dla Volkswagen Fox
5,3
9,6
~jimmm
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Trzycylindrowy diesel. Przy większych prędkościach głośny.