Lista ocen Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan Facelifting (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Tu jest bardzo dobrze jak na samochód kompaktowy. Nie jest to pełnowymiarowy van, ale jak na kompakt to jest bardzo dobrze. Tylna kanapa przesuwana o kilkanaście cm - można znacząco powiększyć przestrzeń bagażnika. Wygodne fotele ergoactive, ale funkcja masażu w fotelu kierowcy jest nieprzyjemna. Fotele trochę słabo trzymają na boki.
~Piotr
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 130KM 96kW
To chyba rekord w tym segmencie. Mnóstwo miejsca nad głową i na nogi. Pasażerowie z tyłu mogą niemal zatańczyć :) Bagażnik typowy dla kompaktów. Nasza rodzina 2+2 zabiera się bez problemu na wakacje ale całe szczęście wózka już nie musimy wozić ze sobą :)
~maciasty
Sportsvan Facelifting 1.0 TSI 115KM 85kW
super, mam prawie dwa metry wzrostu, a mogę swobodnie sam za sobą usiąść w aucie - zostaje tyle miejsca z tyłu że mogę jeszcze spokojnie przesuwać tylną ławkę do przodu w celu powiększenia przestrzeni bagażnika.
~Lampo123
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Ogólnie dla mnie w czasie jazdy wygodnie. Czasem na postoju pasowało by jednak aby podniesione max siedzenie dało się jeszcze przesunąć kilka cm do tyłu.
~Marek
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 130KM 96kW
- super wygodnie dla 4 dorosłych osób, - podróże rzędu 700-800 km nie męczą.
~KS
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 130KM 96kW
Bardzo dużo miejsca i z przodu i z tyłu, cała masa przydatnych (i dużych) schowków.
~RYCHO
PRZY MOIM WZROŚCIE 190 CM REWELACJA
~BOSKIRICK
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
NIEJEDEN MINIVAN MÓGŁ BY SIĘ UCZYĆ.
~Radek
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 130KM 96kW
Świetnie, nic więcej do dodawania!
~mirek olsztyniak
Sportsvan Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
mało miejsca na nogi kierowcy
Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan Facelifting