Lista ocen Volkswagen Golf I Hatchback (38) - Silnik

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wolf02091986
Volkswagen Golf I
Witam. Posiadam Golfa 1 z 1979 roku. kupiłem go bardzo zaniedbanego i w kiepskim stanie za 700 zł. Przebiegu niestety nie znam ale myśle że ponad 300000. 1 miesiąc remontu i autko chodzi dobrze. Jestem z niego bardzo zadowolony i polecam go każdemu kto chce mieć tanie, bezpieczne, wygodne (jest w nim duż miejsca), ekonomiczne i niezawodne auto. Problemem mogą być części zapasowe których jest już coraz mniej :(. wiem bo sam go restaurowałem i...
Volkswagen Golf I
Silniczek pracuje bardzo ladnie,mam Golfa od 3 dni wiec ciezko jest mi powiedziec jaki ma przebieg,tego chyba nikt tak naprawde nie wie. Nie kopci nawet , jak dla mnie elastycznosc tego silnika jest w sam raz . Co prawda skrzynia 4-ka , ale to w trasie w zupelnosci wystarcza do podrozowania z predkoscia rzedu 90-100km/h . Przyspieszenia po miescie zadowalajace.
~DD
Volkswagen Golf I
Silnik oryginalny 1.5diesel. Mimo sporego przebiegu silnik pracowal idealnie. Poprzedni wlasciciel nie ruszal auta 2 lata. Po podlaczeniu aku silnik odrazu odpalil bez problemu. Jednostka nie do zdarcia - przynajmniej przez normalnych kierowcow:)
2,0
~ja
Volkswagen Golf I
Ten silnik to z lekka powiedziane nie wypał! Olej bez przerwy wali spod głowicy. I nie ma na to sposobu. Ja mam 1500 ale podobno 1600 były już nieco lepsze. Jedynki były fajne ale 10 lat temu. Teraz pozostały już same szroty.
~goblin
Hatchback 1.5 70KM 51kW
Volkswagen Golf I
Mocy moze nie za duzo, ale po lekkich modyfikacjach glowicy bylo juz troszke lepiej, nadrabia bardzo duza elastycznoscia, do tego mala masa samochodu sprawiala, ze auto potrafilo niejednego zaskoczyc.
~pepito
Volkswagen Golf I
Mocna strona tego auta. Zimą pali bez zarzutu, jest w miarę elastyczny i dostatecznie mocny jak na ten samochód. Kultura pracy: no cóż jest to stary diesel więc klekocze i trzęsie, ale mnie sie podoba.
~t-tas
Hatchback 1.6 GTI 110KM 81kW
Volkswagen Golf I
wymieniony na nowszy(poskładany z różnych części), poprzedni w związku z wiekiem i wyeksploatowaniem był nieekonomiczny i wrażliwy na jakość paliwa-nowy wymaga dopracowania osprzetu
~Rufin z Gorzowa
Volkswagen Golf I
Silnik klekocze ale te typy tak mają.Ciągnie od samego dołu.Praktycznie nie trzeba w mieście redukować biegów.Oczywiście przy spokojnej jeździe solo.Nic się nie psuje.No,prawie.
~VW VENTO
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Volkswagen Golf I
silnmik nigdy nie zawiódł.Pomomo tego , że autko 2 lata nie poczuło nawet benzyny, gdyż poprzeni właściciel jeździł tylko na gazie.Silnik rewelacja
~Irek
Hatchback 1.5 70KM 51kW
Volkswagen Golf I
dobże przyśpiesza hoćiasz to automat pod gurki tesz dobże włazi kultura pracy może nie jest na najwyższym poziomie ale jest zadowalająca