Lista ocen Volkswagen Golf II 1.8 GTI KAT 107KM 79kW 1987-1991 (10) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mosfet 30.
Hatchback 1.8 GTI KAT 107KM 79kW
Trzymam go bo lubie nim jezdzic , w dalsze trasy juz nie jezdze ze wzgledu bezpieczenstwa mam drugi i bezpieczny samochod wiec wole nim ale tym jezdze mozliwie czesto -polecam jako pierwszy samochod , za ta cene trudno o lepszy samochod ,zadne nawet 10 lat mlodsze Tico czy podobne nie maja nawet szans.
~camel johny.knoxwille@poczta.fm
Hatchback 1.8 GTI KAT 107KM 79kW
niczego mi w nim nie brakuje, jest elektryka lusterek , szyb, podgrzewane spryskiwacze, półskorzana tepicerka, reflektory xenonowe, klima, centralny zamek, gaz, tani w eksploatacji, przegania bez problemu niejedną nową fure.
~pryba1@wp.pl
Hatchback 1.8 GTI KAT 107KM 79kW
Gdyby ktoś zaproponował mi, że jest w stanie złożyć z mowych oryginalnych niemieckich części takie auto, kupiłbym bez chwili zastanowienia. Golf II GTI to samochód, który ma w sobie to coś
~rok@autograf.pl
Hatchback 1.8 GTI KAT 107KM 79kW
bardzo dobry samochod za niewielkie pieniadze, czasem cos zawodzi, ale nigdy na tyle by nie mogl jechac dalej, i zawsze mozna to tanio naprawic. Dlatego nawet starsze golfy bywaja swietnie utrzymane
~Damian
Hatchback 1.8 GTI KAT 107KM 79kW
ten model trzeba pokochac albo znienawidzic...ja pokochałem Z resztą jest surowy i bez polotu ale w wersji GTI Wolfsburg Edition to MAGIA...
~chrupek
Hatchback 1.8 GTI KAT 107KM 79kW
jak na te pieniadze co kosztowal moj golf to super wypas dalem 2700 :))
~ted
Hatchback 1.8 GTI KAT 107KM 79kW
chyba mogłobybyć lepiej, ale czrgo można wymagać od prostego Golfa
~wporebski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 GTI KAT 107KM 79kW
skrzypi tylna półka oraz deska z przodu, nie działa tylny spryskiwacz,
~tyski
jestem z niego zadowolony