Lista ocen Volkswagen Golf III (708) - Widoczność

Na liście zabraknie 1117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gcs@onet.pl
Hatchback 2.0 116KM 85kW
Widoczność dobra aczkolwiek szerokie przednie słupki potrafią nas niemile zaskoczyc, gdy się niespodziewanie wyłoni zza nich jakiś czlowiek :). Duzą wadą są parujące jesienią i zimą od wewnątrz szyby (mroźną zima za normalne trzeba przyjac, że auto należy najpierw oskrobać od środka, a dopiero potem na zewnątrz.) Niestety na nic się zdały wszelkie moje zabiegi z częstymi wymianami filtra kabinowego czy osuszaniem auta. Problem był obecny...
~Kamil2903
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z tyłu zamontowałem czujniki parkowania więc do tyłu nie było problemów. Lusterka duże więc problemów z widocznością nie miałem. Do przodu normalnie. Nie jestem jakimś znawcą ale mi wystarczało to co miałem. Obecnie w mojej kii cerato cieszę się że mam czujniki parkowania, ponieważ w tylnej szybie widać TYLKO szybę samochodu, a duże słupki strasznie ograniczają widoczność, ale design do tego doprowadził że obecnie prawie wszystkie samochody...
~Jędrzej
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Fenomenalna widoczność w środku auta, nie spotykana w dzisiejszych, klaustrofobicznych autach, przy odpowiednim ustawieniu krzesła i lusterek widać każdy centymetr auta, a duża szyba tylna zapewnia świetną widoczność podczas parkowania tyłem, szczególnie dobre, bo jak wiadomo golf ma dostatecznie mocno ścięty tył żeby było nim można całkiem wygodnie parkować tyłem
~w4t3r
Hatchback 1.8 90KM 66kW
iście średnio... widoczność na prostej to może i dobra ale w zakrętach takich od 40 do 65 stopni nie widać absolutnie nic trzeba się wychylać za słupek żeby dojrzeć czy nic nie jedzie... widoczność do tyły przy parkowaniu... zmusza do nauczenia się parkować na lusterka... bo potężne tylne słupki sprawiają że czasem nie widać czy coś lub ktoś tam nie stoi...
~fordziu_mk3
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj wszystko w należytym porządku. Nie ma żadnych problemów z widocznością. Auto jest dość małych rozmiarów, jest dobrze przeszklone, więc tu nie może być inaczej. Łatwo parkuje się nim w mieście i różnych ciasnych "zaułkach". Lusterka również zapewniają dobrą widoczność. Tutaj myślę, że nie ma się do czego przyczepić.
~maczkon
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Większości samochodów produkowanych w tych latach nie dotyczył problem braku widoczności. Również u tego przedstawiciela klasy kompaktów oceniam ją doskonale. Słupki nie ograniczają widoczności, tylna szyba jest w miarę duża a lusterka świetnie dobrane. Parkowanie tym samochodem pod względem widoczności jest bajecznie proste.
~conradozz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Dobra widoczność tak do przodu, na boki jak, troszkę gorzej się patrzy przez tylną szybę przy cofaniu ale w porwaniu np z Megane czy Mazdą 323F w nadwoziu BA (roczniki ok 96), w Golfie jest z tym o niebo lepiej. Lusterka są wg mnie takie, jak powinny być - nie małe, nie duże a widać w nich wszystko co potrzeba.
~Madziq
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Szyba przednia może największych rozmiarów nie ma, ale widoczność jest bardzo dobra, słupki nie ograniczają widoczności jak na przykład w fiatach punto. W lusterkach widać wszystko. Jedynie szyby bardzo parują, ale prawdopodobnie to wina uszczelek, ale cóż auto ma swoje lata więc można mu to wybaczyć.
~gklinek
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Przed Golfem sporadycznie jeździłem Fiatem Pandą. W kwestii widoczności ciężko nawet zestawić te pojazdy. Golf deklasuje pandę kilkukrotnie. Dość duża przednia szyba, dobrze ulokowane lusterka. Jedyna wada w tym zakresie to nisko ułożony fotel kierowcy, jednak przy moim wzroście nie ma problemu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III
5,9
10,1
~Mariusz
Hatchback 1.8 75KM 55kW
jest bardzo dobra zwłaszcza że przednia szyba jest duża lusterka są wstanie pokazać bardzo dużo, tylko czasami słupek z przodu troszeczkę zasłania akurat ten fragment skrzyżowania który jest dla nas najbardziej cenny .propnuję trzymać się bardziej lewej strony jezdni.