Lista ocen Volkswagen Golf III (55)

3,3
~gklinek
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Golfa III można uznać za dość przeciętne auto. Moc jest wystarczająca dla początkujących kierowców, samochód ogólnie ładny i dobrze zaprojektowany. Natomiast koszty utrzymania mogą zrazić niejednego młodego kierowcę.
3,7
~slaweks5
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Auto wygodne, dobrze trzymające się drogi, dobrze wyglądające i chyba dostatecznie bezawaryjne.
~Młody
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Auto jest naprawde fajne. Jednak musze napisać jedną ważna rzecz. Samochód cholernie niebezpieczny podczas wypadku... Miałem nieprzyjemność zderzenia z prędkością 40km/h z zapiętymi pasami. Auto bez poduszek powietrznych. Gnie sie jak paczka zapałek. Naprawde trzeba mieć wyobraźnie... Po wypadku ledwo uszedłem z życiem, a było to tylko 40m/h bez zderzenia czołowego.
3,5
~Nataliano
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Podsumowując. Rzeczy, które mi OKROPNIE przeszkadzają w moim golfie: 1. Brak wspomagania 2. Brak lampki rezerwy paliwa 3. Brak obrotomierza. Miło zaskoczyła mnie karoseria, o której wspomnę poniżej. Golf nie jest dobity, silnik jest jaki jest, jak ktoś chce śmigać niech kupi lepiej 1.6 i wyżej, bo 1.4 55KM nie polata. Trzeba mieć miejsce żeby się nim dobrze bujnąć. Chcę dodać, że wiele ludzi naklnie się na golfy. I może mają rację, bo...
~grzesiu8@gazeta.pl
Hatchback 1.4 55KM 40kW
bardzo dobre autko dla rodziny 4 osobowej, dla 5 osobowej moze byc ale wtedy bagaznik powinien byc wiekszy! ergonomiczne, ekonomiczne no i takie... golfowate :) no szkoda ze tak malo mocy :(
~pamp77 wojtek_wr@wp.pl
Kombi 1.4 55KM 40kW
zobaczymy co sie bedzie dzialo(mam go dop pare miesiecy),jak bedzie cos nie tak to przeciez slubu z nim nie bralem hehe
~marek.zmija@gmail.com
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Gdyby produkowali jeszcze MK3 to kupiłbym sobie identyczną:)) Kolejne wersje nie mają już duszy i kształty nadwozia upodobnione do wstrętnych peugeocików TAKIEJ SYLWETKI JUŻ NIE BĘDZIE MIEĆ ŻADNE AUTO :(((((
~Mifal29
Kombi 1.4 55KM 40kW
silnik pracuje dość głośno, ale nie przeszkadza w komforcie jazdy. Elastyczny przy małych prędkościach (do 80 km/h) (Silnik)
3,8
~Rysiek z Krakowa
Hatchback 1.4 55KM 40kW
Bardzo dobre autko szczerze polecam pomimo obinii że jest tylko dla dresów. Oceniłbym na 5 gdyby nie to że brakuje trochę mocy i praktycznie braku wygłuszenia.
3,2
~PcS
Kombi 1.4 55KM 40kW
OK, ale do 10 lat od produkcji , potem do pozbycia sie - bo zaczyna sie skarbonka