Lista ocen Volkswagen Golf III (291)

2,7
~w4t3r
Hatchback 1.8 90KM 66kW
no cóż jest średnio... po VW i opiniach ludzi myślałem że ten samochód naprawdę będzie nie trwały i nie zawodny ale myliłem się tu potrafi zepsuć się wszystko nie zależnie czy jeździsz delikatnie czy piłujesz ile się da... on jak będzie miał focha to i tak stanie... ale nie licząc mechaniki to ogólnie jest tak nawet... trzeba tylko poszukać egzemplarza w naprawdę dobrym stanie i powinien trochę pojeździć..
~blu99
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Auto kultowe Naprawdę godne polecenia na niedzielę i do codziennego tłuczenia. Tanie w utrzymaniu. W miarę nie zawodne. Wygodne.
~mario
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Podejrzewam, że gdyby nie trafiło się okazyjne auto od znajomego, nadal jeździłbym golfem do pracy. Wg mnie jest to dobry samochód za małe pieniądze. Jeśli ktokolwiek narzeka, to przepłacił lub nie sprawdził dokładnie auta przed kupnem. Gdybym miał możliwość kupienia golfa III z potwierdzonym małym przebiegiem (oczywiście za sumę adekwatną do jego wieku) nie zastanawiałbym się nawet chwilę.
~MK
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Dobre auto jak na swój wiek (golf III 1.8 GT 5d.) 1994 rocznik nie ma się co czepiać jeździ się dobrze i bez zbędnych przygód i nerwów.Ceny należy dobrze weryfikować przy kupnie, jeśli egzemplarz zadbany warto zapłacić więcej niż za konkurencyjne marki(kupować \"głową a nie oczami\" wiele aut tylko ładnie wygląda przy zakupie \"picowany na sprzedaż\" a potem ludzie wstawiają jakieś głupie komentarze że się sypie czy syf. Auta volkswagena są...
2,9
~RUMCAJS
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jeździłem tym samochodem przez 3 lata,i mogę jedynie stwierdzić że ostatni raz kupiłem \"szmelcwagena\". Większość oceniających uważa że to \"wozidło\" jest czymś wręcz niezniszczalnym, wręcz doskonałym, a sama nazwa golf to w ogóle już jakby co najmniej mercedes! Nic bardziej mylnego, samochód prócz tego że jeździ nic więcej nie oferuje. Jak na tą klasę samochodów, jego funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a sam bagażnik mógłby być...
3,8
~maczkon
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Popularny kompakt klasy 3 z niemieckim rodowodem i ładną historią. Brzmi świetnie. Golf na stałe wpisał się w historię motoryzacji. Bardzo trudno znaleźć egzemplarz, który będziemy mogli darzyć zaufaniem gdyż zdecydowana większość jest już mocno wyeksploatowana z niewiadomą historią. Handlarze zalewają nas setkami rozbitków nadającymi się na złom. Dużo ludzi kupuje \"igły\", \"laleczki\", \"fabryki\" itp. profesjonalnie przygotowane przez...
~madmax
Kombi 1.8 90KM 66kW
jeśli nie był 200 razy bity podłoge ma zdrową nie jest kręcony .polecam.przy kupnie polecam zachować zimną krew i zabrać kogoś kto sie zna lub miał /ma golfa.
~przem.stepien@gmail.com
Kombi 1.8 90KM 66kW
Auto kompaktowe z możliwościami przewozowymi samochodu dużo większego. Do tego duża popularność powoduje dostępność części. A, że jest to kombi - nie jest tak chodliwy u panów pewnych profesji ;-)
3,8
~XMisz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Bez rewelacji ale mało się ryzykuje bo części sa dostępne i tanie (poza bardzo drogimi częściami do silników TDI - dlatego nie kupiłem diesla). Gdybym kupował teraz, kupiłbym Golfa III ale młodszego.
~Łukasz J.
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Byłoby doskonale, ale 14 lat robi swoje. Jednak polecam każdemu ten samochód. Pomimo iż mankamentem jest rdza na tylnej klapie, co i mnie nie minie (zaczyna się pojawiać). Jednak zadbany model to będzie ciężko znaleźć.