Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (11) - Karoseria

Na liście zabraknie 289 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AG
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Jak w każdym golfie malowana klapa tylna (rdzewieje pod szybą) oraz przednie nadkola w (okolicy progów) oraz delikatnie same progi właśnie w okolicy przedniego błotnika, wszystko do ogarnięcia przez dobrego lakiernika. Poza tym całkiem całkiem przyzwoicie. Podłoga zakonserwowana po zakupie jest w stanie bardzo dobrym. Wymieniony przerdzewiały łącznik elastyczny tłumika. Biorąc pod uwagę wiek i klasę pojazdu nie można zbytnio narzekać.
~Estepepe
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Jak wspomniałem na wstępie, mój egzemplarz był zadbany, z pewnością nie był klepany i szpachlowany. Mimo to gnił na tylnej klapie (podszybie), dolnych rantach drzwi, końcówce progu. Jakość blachy w Golfie jest bezapelacyjnie mierna.
~Mateusz
Kombi 1.9 SDI 68KM 50kW
Po 17 latach brak rdzy- nadwozie było fabrycznie ocynkowane. Występują jednak rysy parkingowe spowodowane niedbałością innych kierowców.
~Ptts
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Blacha gnije na potęgę. Zimą zostawiasz wieczorem auto z pięcioma purchlami, a rano zastajesz je już z ośmioma.
~Karolina
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Zabieram jedną gwiazdkę w kwestii karoserii, mianowicie chodzi mi o szybkie gnicie okolicy progów i i nadkoli, reszta jest w porządku.
~Tomek
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Jak dla mnie jest dobrze, samochód ma swoje lata i trochę niestety zaczyna rdzewieć, ale w tym wieku to normalne.
~DK
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Przednie błotniki oraz klapa bagażnika a i progi przy przednich kołach są najsłabszą stroną która ulega chyba najszybciej korozji.
~Łukasz
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak to stary golf po wielu latach już zaczyna strasznie rdzewieć.
~Użytkownik
Kombi 1.9 SDI 68KM 50kW
Karoseria w tym samochodzie jest w 100% biodegradalna. Największy minus samochodu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi
8,8
10,2
~Sz.
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
po 18 latach - Rdza widoczna na nadkolach i na tylnej klapie.
Volkswagen Golf IV Kombi