Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (123) - Widoczność

Na liście zabraknie 177 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AG
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Regulacja kierownicy i fotela w dwóch płaszczyznach, wystarczy odpowiednio ustawić. Mam 194 cm wzrost i 120 kg wagi i się mieszczę, czasami musiałbym się przychylić żeby dobrze widzieć sygnalizację, ale wtedy ratuje mnie szyberdach :), osoby o standardowych wymiarach nie mają tego problemu.
~uświadomiony użytkownik
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Widoczność przez szyby czołową,tylną i boczną przyzwoita.Niestety totalnie beznadziejne lusterka.Lewe małe.Prawe jeszcze mniejsze.Patrząc w prawe lusterko mamy bardzo ograniczoną widoczność.Lepiej już spojrzeć w prawo niż używać lusterka.Bezsensowna nieuzasadniona oszczędność
~Blade
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
poprostu zajebista, siadajac za kierownica czujesz sie zespolony z autem poprostu czuje sie auto, widac wszystko przod tyl pomimo ze nie jest to maly samochod i kombi w dodatku, swietne wyczucie obydwu bokow auta, jednym slowem jak w domu
~cllinton@op.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Widoczność w tym samochodzie w każdym kierunku jest idealna, do tyłu również ze względy na wąski ostatni słupek oraz poziomo przebiegającą linie bocznych szyb. Prowadziłem wiele pojazdów i tak dobrej widoczności nie spotkałem.
~Mateusz
Kombi 1.9 SDI 68KM 50kW
Szyby boczne i tylna są na tyle szerokie, że nawet parkowanie tyłem bez czujników w dość ciasnych miejscach nie sprawia problemów. Wszystko jest widoczne i nawet hak holowniczy nie utrudnia procedury!
~iedd
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
widoczność to bardzo duży plus, który pozwala na bezproblemowe poruszanie się w każdych warunkach. Podczas manewrowania nie czujemy się jak w dużym kombi, tylko jak w zgrabnym samochodzie.
~MuryJerycha
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Jak na kombi to rewelacja. moim poprzednim samochodem był seat cordoba, autko mniejsze ale widocznośc w golfie jest dużo lepsza. Za minus należy uznać zbyt małe lusterko od strony pasażera.
~Sokol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak to w kombi - ujdzie. Przód, boki ok - tył - wymaga przyzwyczajenie. Fatalne jest asymetrymcze prawe lusterko... Zawsze można wrzucić z anglika jak ktoś chce :)
~jaca
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Nie do końca rozumiem po co prawe lusterko jest mniejsze ale nie narzekam na widoczność przez szyby- do tyłu dobrze, do przodu też. Słupki nie są wybitnie grube.
~Krzysiek
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Samochód ten jest jak szklarnia. Z każdej strony widoczność jest doskonała. Jedyne co można zarzucić, to kłopot z oceną odległości przy cofaniu - jak to w kombi.
Volkswagen Golf IV Kombi