Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.6 16V 105KM 77kW 2000-2006 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaca
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Nie czarujmy się auto ma ponad 160 tys. km.Buczało łożysko to wymieniłem, sworzeń wahacza miał luz to wymiana, czujnik temperatury cieczy chłodzącej fiksował to podobnie, przestał działać przycisk kasowania przebiegu (naprawa jest łatwa ale nie skutkuje na długo) i zepsuł się siłownik otwierania klapy (działa teraz tylko z kluczyka) ale jestem zadowolony to nie jest bardzo denerwujące. W porównaniu z Alfą (147) to wręcz nic (opis jest...
~Krzysiek
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Jedynym poważnym drobiazgiem, który naprawiałem trzy razy (5 minut w ASO - 2/3 razy za darmo) jest regulacja drzwi przednich, które z niewyjaśnionych przyczyn rozregulowują się i podczas jazdy słychać drobne stuki.
~Colt
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Raz w roku poleci fajkocewka, raz wymieniłem alternator (ze szrotu), zarówki podświetlania tablicy lecą jak szalone a reszta to typowa eksploatacja - czyli oleje, filtry, świece i autko będzie wdzięczne:)
~AG
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Rdzewiejąca tylna klapa we wszystkich egzemplarzach, przepalające się cewki zapłonowe, skrzypiące plastiki pokryte słabej jakości "gumą".
~Łukasz
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Dla mnie NIEZAWODNY. Nigdy mnie nie zawiódł czy to na długich trasach czy też jak robiłem przez pewien czas krótkie trasy gdzie nie dogrzewał się wgl.
~PopeCorn
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Generalnie OK, raz wpadła mi do środka drzwi przednia szyba pasażera (pękły rolki) i padł czujnik świateł STOPu.
~Black
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
przejechałem 124 tys. km i jedyne co wysiadło to cewka wysokiego napięcia (wymieniona na gwarancji); auto jest regularnie serwisowane
~grzegorz.nerlo@gazeta.pl
Do tej pory wymieniłem tylko 2 żarówki
~chro100wski
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
łamiące się otwory od wentylacji
~lukas1238
Narazie ok, wszystko działa