Lista ocen Volkswagen Golf IV (12)

~kbanah
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
Zakup udany, jestem bardzo zadowolony zarówno z niskiego spalania, komfortu, praktyczności samochodu i dostępu do tanich części. Przy zakupie należy przyjrzeć się skrzyni biegów, gdyż te lubią padać przy niektórych silnikach.
~kbanah
~CORRADO G60
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
Silnik nie potrzebuje wysokich obrotów,idealny do automatu-ja mam automat.Wersja ze zmienną długością dolotu sprawia się rewelacyjnie,od obrotów jałowych do odcinki nigdy nie brak mocy. (Silnik)
~Marcin
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
150Km/205Nm ladny dzwiek, elastycznosc, ogolnie trwala jednostka na lancuchu, zaskoczyl mnie moment ktorego kompletnie nie brakuje przy wyprzedzaniu. (Silnik)
~wonzki
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
Może dlatego że musze wymienić przepustnicę i pewnie cośjeszcze to teraz słowo kultura pracy silnika jest zbyt WIELKIM słowem... (Silnik)
~Obliqe
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
Auto jest "nietypowe w Polsce" to usłyszycie w każdym sklepie serwisie a nawet przy ubezpieczaniu a to kosztuje, ale poza tym daje niesamowitą przyjemność z jazdy ( szczególnie gdy trzeba przyspieszyć
~Pablo
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
Nie jest na pewno miękki tak jak francuziki. Fajnie się prowadzi (Układ jezdny)
4,1
~kaczmar
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
naprawdę żwawy, elastyczny, na trasie z tą mocą przy tej masie pojazdu zdecydowanie bez kompleksu można się poruszać, przyśpiesza płynnie w przedziale 100-180 km/h. Jak dotąd bezawaryjny, pali w mrozy na dotyk. (Silnik)
~adam
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
założyłe LPG, princa, silnik V5, to jest mała rakieta nawet na gazie (Silnik)
~michas
Hatchback 2.3 V5 150KM 110kW
Silnik ma fajny gang , nie potrzebuje sportowego wydechu , od 3000 obr. bardzo dobrze ciagnie (Silnik)