Lista ocen Volkswagen Golf IV (129)

~M3nt4lny
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jestem trzecim właścicielem tego auta, a drugim w Polsce. Został sprowadzony z Włoch w 2013r. z uszkodzonym przodem. Jest to naprawdę dobre auto dla młodego kierowcy. W trasie nigdy mnie nie zawiódł. Niestety nie jest to samochód bez wad. Przynajmniej mój. Przez pierwsze kilka miesięcy wszystko działało bezproblemowo, lecz w końcu zaczęły się drobne usterki, takie jak termostat. Całe szczęście nie było to drogie w naprawie. Pojeździłem bez...
~Zadowolony użytkownik Golfa MK4
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Generalnie po 2 latach użytkowania raczej oceniam całosc na plus, mimo iż nie uszczegłem sie wielu kosztów, ale tematy takie jak dwumasa, tarcze, zawieszenie czy jakaś estetyka można zaliczyć prawie do eksploatacyjnych. Auto dobrze sie prowadzi jest dynamiczne i dobre do parkowania w mieście.Auto kupiłem z przebiegiem 170 tys. i myśle,ze to był główny powód kosztów jakie poniosłem w ciągu 2 lat użytkowania.
~matiserek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Piękna bryła auta, podoba mi się ono, może je poddać skutecznemu tuningowi, jest to auta idealne dla każdego młodego człowieka, oszczędy acz z kopem :)
~Wilk132@op.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam go od 5 lat.Oceniam 2 raz ponieważ jestem bogatszy o nowe doświadczenia.(nie patrzcie na opinnie ludzi którzy dopiero co kupili auto i już biora się do oceny). Jest to samochód na wskroś przeciętny taki dla Kowalskiego. Na temat wyglądu nie ma co wiele pisać , jaki jest golf każdy widzi ja go zaakceptowałem, mi się podoba. Zrobiłem przez 5 lat 60 tys , wiem że to niewiele ale ogólny przebieg to 290 tys. a to już coś. Auto ogólnie bardzo...
~Hugo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Z zakupem trafiłem w dziesiatkę, mam teraz problem, bo nie za bardzo chce mi sie sprzedawac to auto, robie rocznie 15 tys km, wieć mało, auto nie traci juz na wartości, jest jak dotąd niezawodne,nawet akumulator zmieniłem dopiero po 7 latach , jeździ lepiej niz nowe, serwis mam oddalony od 3 min, cześci normalnie eksploatacyjnie wymieniane dośc tanie
~Robert Michalski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
yes,yes yes!! Naprawdę polecam. Jeśli komuś nie zależy na fajerwerkach(wygląd nie porywa ale może się podobać) niech śmialo kupuje. Wiadomo że istnieją lepsze auta, ale kompakt kombi w tych widelkach cenowych tylko ten. Corolla droższa, focus rdzewieje itp.
3,6
~Katana
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto bardzo dobre , mało pali , pociągnie nawet camping , koszty nie sa zbyt niskie ,a le też nie są za wysokie . Z przodu jest super z tyłu ciasno do tego mały bagażnik i świetn silnik . A wiec jets tak : "Cos kosztem czegoś "
3,6
~Olek S.
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto jeździ dobrze ale nie wyzwala jakiś emocji, po prostu jest. Jego największy atut to oszczędny silnik. Minus - miałem dwa włamania i raz mi wkłady lusterek ukradli, (poprzednie auto - lanosa - nikt palcem przez 3 lata nie ruszył!). Jest dobry ale drugiego vw narazie nie kupię, raczej japońca lub koreańca
~niuniek545
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólnie auto wykonane dobrze przede wszystkim solidnie z niemiecką precyzją w końcu to samochód dla ludu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV
6,1
8,8
9,7
2,9
~krystek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
moim następnym samochodem nie będzie volkswagen. wśród kompaktów lepsza jest np. toyota (bardziej od golfa niezawodna podejrzewam) lub alfa (psuje się podobnie,ale lepiej jeździ i wygląda)