Ocena kierowcy - Volkswagen Golf V Hatchback

Rafał_73_N, 17 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 2006
Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Karoseria : tak to fakt możecie mówic co chcecie z auta nic nie zostało nic złożyło sie jak konserwa środek pozostał nienaruszony i to jest zaleta
Silnik : słaby
Zawieszenie : twarde - ale to czasem jest zaletą
Całokształt ok poprostu ja lubie takie twarde auta Zszokowało mnie tylko jedno delikatny łuk i nie ma auta - ten sam łuk ten sam testowałem - wiem to chore ale peugotem 307 pandą renault - wszystkie zastępcze - bez problemu podobna predkość - ale było sucho wszystko przeszło - golf nie :(
Tu opiszę wiecej aby nie rozdrabniac się nizej Wg mnie naprawdę wypowiedzcie się to naprawdę pomaga przy decyzji o aucie ale ok opis Słaby 1,4 na taką masę to porażka. Ale miły cichy lubiłem go.Dodanie wiecej gazu nie powoduje miłego pisku niestety ESp wg mnie porażka kilkakrotnie testowałem koła buksowały jak chciały. Jeszcze coś ten sam silnik był w polo 1,4 jeździłem nim 8 lat bez problemu polecam do polo ale nie golfa Jesli ma 75 koni i klime pamietajcie 5 koni idzie w plecy na klime
Jak na nowy do przebiegu 2000 km nic pieknie Myślę jednak ze większość kierowców lubi hamowanie biegami w tym to odpada nie ma czegos takiego nie da się Tu się nie moge wypowiedzieć wiecej za mało zmieniałem biegi. Co do 3 biegu oki na 4 nie ma szans wyprzedzać chyba że mamy odpowiednia prędkość
Nie wiem czy by tu coś pomogło kontrola trakcji u mnie nie było na zakręcie jak tylko troszkę popadało pływał dosłownie i niestety przy delikatnym łuku skończył w rowie - kasacja Zastanawiam się nad renault teraz Zawiodłem się trochę taka masa a jednak przy predkosci 80km nie byłem w stanie wyprowadzic go 0 kontroli
Nie ocenię na maxa dlaczego z przodu oki cofanie sprawia problemy. Parkowanie jeszcze więcej jeśli ktos się przesiądzie z np czegos mniejszego cięzko trafić w pasy przy supermarkecie ale myslę że to nie wada a kwestia przyzwyczajenia Reszta ok
Co tu dodać to kwestia kto co lubi VW poprostu sa twarde nie prowadzi sie go jak by miał z gumy wszystko twardy i czasem można poczuć wszystko ale to właśnie urok VW ja to lubiłem
był bez klimy testowałem z Focusem z klima byłem w stanie osiagnąć tą samą temperaturę co Focus ten sam czas klima bez klimy nigdy nie miałem klimy ale na krótkich trasach do 20 km jednorazowej jazdy nie ma ona sensu Wentylacja i nawiewy rewelacja nic dodać nic ująć
Nic dodać nic ująć naprawdę miejsca jest wystarczająćo - bogatsi mogą kupić dodatki jak schowki pod siedzeniem itp To tylko kwestia wersji W podstawowej i tak jest to wystarczjące
Jak na 2000 km cisza ale strasznie się męczy ponad 100km/h jest problem zaczyna być go słychać wg mnie to problem silnika - meczy sie 1,4 przy takiej masie
Nic się nie wypowiem testowałem naprawdę soplidnie miasto trasa musicie liczyć minimum 7,5 l w cyklu miesznym w miescie nie ździwi mnie 8,5 a przy klimatyzacji doliczcie 0,5 l
tu to się wielu wypowiedziało cholera jasna za tą cene ja mam jeszcze dopłacać za dywaniki !!! q... paranoja ogólnie naprawdę drogi za tą cenę powinno byc dużo wiecej Megan ma o wiele więcej ale nie wiem czy się zdecyduje na renault
i tu porażka pasażer miał by problem nie wiem może to tylko 1 taki się trafił jestem pewny że poduszka wypaliła po fakcie pasażera reszta oki
nie ma pozatym że się pieknie składa ale to zaleta potrafi się złożyć maxymalnie więc renault może sobie schować te gwiazdki - testowałem osobiście :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 75KM 55kW [l/100km]

7,4