Ocena kierowcy - Volkswagen Golf V Hatchback

Miś Kolargol, 7 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 2004
Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Nie duże, nie małe, takie akurat. Niezawodne jak na razie. Przeglądy przechodzi bez problemu, najwyżej mała sugestia, żeby coś wymienić. Nic poważnego. Na gazie jak na razie jazda za darmo.
Ocena osiągów to sprawa osobista. Ktoś kto jezdził autem z mocnym silnikiem powie, że bardzo słaby. Ja po zmianie z Golfa 2 z silnikiem 1,3 powiem, że czuję przebłyski mocy...Tak naprawdę silnik nie jest zły, kilka razy przejechałem całą Polskę i nie czuję jakiś kompleksów - da się nim wyprzedzić inny pojazd. Na autostradzie najlepiej 120 - 130 /h - fajnie silnik pracuje. Niestety troszkę bierze olej, na 1300 km dolałem jakieś 3/4 szklanki a mam na pewno tylko 147 tys. przebiegu. Mój Golf 2 miał około 300 - 400 tys. przebiegu i nic nie brał, no ale to były inne auta.
Bardzo dobra!
Auto bardzo dobrze się prowadzi.
Myślę, że bardzo dobra, jedynie przeszkadza boczny słupek , ale przedtem miałem auto trzy drzwiowe i słupek był bardziej z tyłu, co poprawiało widoczność.
Wygodne, wszystko po ręką.
Grzeje i ziębi. ok
Wystarczająca.
Myślę,że bardzo dobre.
W normie, popularne auto, dużo części.
Ceni się, no bo to Golf...
Często psuje się otwieranie drzwi na odległość, trzeba otwierać z kluczyka, wycierają się plastiki przy łokietnikach, włączniku świateł itd. Po za tym normalna eksploatacja, coś czasem trzeba wymienić.
Boże uchowaj. Na razie brak.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 75KM 55kW [l/100km]

8,7