Ocena kierowcy - Volkswagen Golf V Hatchback

zadowolony, 12 lat temu
Silnik 2.0 SDI 75KM 55kW
Rok produkcji 2004
Volkswagen Golf V Hatchback 2.0 SDI 75KM 55kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Karoseria : Samochód ma już siedem lat a wyglada jak gdyby miał góra dwa lata.
Miałe do tej pory 4 samochody, wszystkie były o wiele większej mocy (nawet 200km) i dlatego trochę brakuje mi tej siły ale jadąc z rozsądną prędkością to auto daje mi wielką \"radochę\" z jazdy. Natomiast jeśli chodzi o koszty utrzymania to ten model wychodzi mi najtaniej, najmniej awaryjnie i bezproblemowo w użutkowaniu - no i ten wygląd: tradycyjny a zarazem nowoczesny. Polecam!!
Silnik mógłby być trochę mocniejszy jak do tej wagi auta - ale nie za dużo
W moim aucie jak do tej pory nie udało sie sprowokować żadnego zgrzytu, wszystkie biegi bez zarzutu
Bezbłędnie reaguje na każdy mój \"gest\"
Z racji tego, że lubię mieć wysoko podniesiony fotel moja widoczność utrudniona jest przez zbyt nisko przyklejone lusterko wewnętrzne, manewry do tyłu tylko przy użyciu lusterek bocznych
no cóż - to przecież NIEMIEC!! Żadnych nieprzemyślanych ruchów wszystko tak jak powinno być a raczej albo raczej tam gdzie wypadałoby żeby było
Latem chłodzi, zimą grzeje - czyli tak jak powinno być
Kierowca i pasażer czują się bardzo dobrze (mój wzrost to 190cm) natomiast miejsca tylne to komfort wyjęty prawie z limuzyny - siedzisz jak w wygodnym fotelu przed TV
Nie wiem jak w nowym aucie, ale mój 7-letni ma już chyba troszkę zużyte uszczelki więc coś tam słyszę czego nie powinienem
Jadąc \"z głową\" nie zużywam więcej ON niż inne auta zachwalane pod tym względem ale gdy chce przycisnąc ten silnik potrafi upomnieć sie o swoje
To zależy kto ile zapłacił i czego oczekiwał
Jak dla mnie rewelacja, wszystko mam pod ręką a w porównaniu do niektórych aut VW zbudowany jest z dobrych materiałów i nie wyglada jak \"świateczna choinka\"
Kupując auto wymieniłem wszystkie możliwe płyny i części, które się szybko zużywają więc przez ten rok zainwestowałem jedynie w . . . . .. płyn do spryskiwaczy

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 SDI 75KM 55kW [l/100km]

6,8