Lista ocen Volkswagen Golf V Kombi (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Bolączką tego auta były często sypiące się łączniki stabilizatora. Co chwilę "coś" wyskakiwało w aucie. To termostat, to czujnik temperatury cieczy, zacinająca się stacyjka, zacinający się przycisk klapy bagażnika, psujące się mechanizmy elektrycznych szyb, pękający wąż intercoolera, zacinające się klamki w drzwiach. Mimo to auto wspominam dobrze i zawsze mnie zawiozło i dobrze służyło.
~Grzegorz K
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Po przejechaniu 20 tyś. popękały obudowy lamp ksenonowych. Wymieniono na gwarancji. Ślady korozji na dachu przy relingach, na progu i przy przedniej szybie. TANDETA!!! Coś takiego w takim aucie. Mam nadzieje, że mi to poprawią w ramach gwarancji bo mam jeszcze takową. Zobaczymy!!!
~Paweł
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Uszczelki przy szybach odchodzą. U mnie jest szpara, cały brud, małe liście wszystko wlatuje. Odpuściłem sobie serwis po tym jak chcieli rozwalać całe drzwi.Chyba jakieś wadliwe rozwiązanie. W tamtym czasie większość variantów miała ten problem w mniejszym bądź większym stopniu.
~Jarek
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Dopiero 10 tys. przejechane więc za wcześnie. Słyszałem że VW jetta i mój Kombi (to prawie to samo) tzn te modele robione w Meksyku są bardziej niezawodne niż robione w Niemczech. Zobaczymy czy to prawda.
~Adrian
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Budowa silnika i wymiana części w tym aucie jest na poziomie klocków lego duplo. Z każdym drobnym i średnim problemem można sobie spokojnie poradzić.
~Demon Prętkosci :)
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
przydazyły mi sie 3x węzyk od chłodnicy i ako i amortyzatory tylnie wraz z gumami ale to dla własnej wygody xd zostalo zrobione
~handlowiec
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Jedyna usterka. Padl przeplywomierz przy 1000km. Ale bez problemu wymienili. Mechanik mowil ze jakas wadliwa partia.
~WS Golf V variant
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
słaba blacha, wyskakiwały drobne ogniska korozji. Łatwe do usunięcia. W Focus MKII ten sam problem
~lukrak
Kombi 2.0 TDI 140KM 103kW
Poza pojawiającą się wskazówką zbyt niskiego poziomu płynu chłodniczego w mroźne dni, nic.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf V Kombi
5,6
8,4
~Marek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
czujnik cisnienia spalin dość kosztowny, łożysko tył (uwaga komplet z piastą - koszt)
Volkswagen Golf V Kombi