Lista ocen Volkswagen Golf V Kombi (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Tutaj mam najwięcej zastrzeżeń. Z tyłu jest ok. Niestety przód jest do bani, chodzi mi głównie o pozycję kierowcy. Budowa kierownicy i siedzenia to jakieś nieporozumienie. Mnie osobiście trudno ustawić kierownicę i siedzenie tak aby nie uderzał kolanem o kierownicę. Kto to kurde wymyślił. W seicento jest więcej miejsca dla kolan kierowcy. Nie wiem, może to poprawili w późniejszych modelach, mój jest z pierwszej serii. Pozycja za kierownicą,...
~lukrak
Kombi 2.0 TDI 140KM 103kW
Jak na auto kompaktowe to bez zastrzeżeń. Mam ponad 190 cm wzrostu i wygodną pozycję za kierownicą. Za mną osoby do 180 cm siedzą dość wygodnie. Na pewno podróż w piątkę, tylko na krótkich dystansach. Za to w 4 pełen komfort.
~miniveteran
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Miejsca w środku mogłoby być ciut więcej dla kierowcy i pasażera ale jak ktoś chce wiekszej przestrzenie kupuje auto wyższej klasy; na tylnej kanapie miejsca wystarczająco. Duży, obszerny bagażnik z dodatkowymi schowkami.
~Jarek
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Jak na tę klasę to jest świetnie. Z przodu ogrom miejsca a z tyłu chyba 3 miejsce w klasie po parze koreańców którzy maja większy rozstaw osi.
~WojtekS2008
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
to auto kompaktowe, nie było problemów. fotele i tylna kanapa w Focus MKII, miały dłuższe siedziska co było wygodniejsze
~Marek K.
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Jedziesz z bykiem 100 kilo to z przodu robi się ciasno, ale przy normalnych gabarytach jest ok. Z tyłu mogłoby być trochę lepiej.
~handlowiec
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Przod wystarczajaco. Tyl moglo by byc troche wiecej. Ale przeciez to jest golf. BAAArdzo duzy bagaznik jak to w kombi.
~grzegorz@ortoplus.pl
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Miejsca bardzo dużo! Znajomi są zaskoczeni, że nie pozornie wyglądający samochów ma tak dużo przestrezni w środku!!!
~TSI Z
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Zarówno kierowca jak i pasażerowie nie mają problemów z przestrzenią w kabinie bez względu na wzrost.
~advisory@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Mam prawie dorosłe dzieci - nie narzekają na przestrzeń z tyłu a zrobiliśmy w październiku trasę po Europie
Volkswagen Golf V Kombi