Ocena kierowcy - Volkswagen Golf VI Hatchback 5d

lark, 14 lat temu
Rok produkcji 2009
Volkswagen Golf VI Hatchback 5d 1.4 80KM 59kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Inne : przed zakupem dokładnie obejrzałem auto i sprawdziłem w czasie jazdy próbnej.Jest takie jak chciałem eleganckie w środku bez plastikowej tandety może nie wystrzałowe jesli chodzi o design ale napewno może sie podobac w wersji comfortline propozycja dosć bogatego wyposażenia łącznie z pakietami promocyjnymi
przy świadomym wyborze mocy silnika nie ma co udawać zaskoczonego.Generalnie wystarczjący do jazdy miejskiej i przy odpowiednim korzystaniu z przełozen skrzyni biegów nieżle sobie radzi również w trasie.
bez zarzutu
trochę twardy ale rekompensuje to bardzo dobra trakcja, miałem okazje sprawdzić auto w czasie śnieżycy w Warszawie tuż przed swiętami i na nie odśnieżonych jezdniach poradził sobie świetnie
dobra,trochę szeroki tylny słupek
tak jak powinno być ( i tak jak się spodziewałem)
bez zarzutu przy korzystaniu z klimatyzacji
to zależy od potrzeb ale generalnie nie zawiodłem się,uważam że pozytywnie zaskakuje
w pełni zasługuje na opinie jakie można znaleźć w mediach,na biegu jałowym kompletna cisza ale i w trasie bardzo przyjemnie
oceniam pozytywnie jesli chodzi o zużycie paliwa ( temperatury otoczenia jesienno-zimowe)natomiast co do serwisu to wszystko przede mną
od momentu kupna serwis dokonał tylko drobnej korekty uszczelki drzwi-zresztą całkiem sprawnie
bez zastrzeżeń

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 80KM 59kW [l/100km]