Lista ocen Volkswagen Golf VI Variant (23) - Ergonomia

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~picu
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
W moim odczuciu bardzo dobrze - ja mam bardziej konserwatywne podejście do wnętrza samochodu, więc odpowiada mi ono bardzo (wiem że dla niektórych volkswageny to nuda)- wszystko na swoim miejscu, bez przeładowania przyciskami, w których ciężko byłoby się połapać. Dodatkowo wszystko bardzo dobrej jakości. Jedyne do czego ja muszę się przyzwyczaić to tempomat - dosyć dziwne usytuowanie (a w zasadzie nie usytuowanie a włączanie) - moim zdaniem...
~kb
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Środek, przyciski/przełączniki rozplanowane są bardzo przewidywanie i intuicyjnie, przez co jest dobra ergonomie. Co ważne jakość użytych materiałów sprawiają wrażenia bardzo dobrej jakości. Właśnie jakość wykończenia wnętrza zwróciła moją uwagę przed zakupem.
~Adam
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Odjąłem jedną gwiazdkę za fotel dla mnie za twardy. Być może po prostu wysiedziany? Cała reszta to rewelacja, szczególnie po dołożeniu tempomatu! Jak widać da się domontować oryginalny tempomat, pomimo, że autoryzowany serwis wykluczył taką możliwość.
~inquis
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Ergonomia (gr. εργον - praca + νομοσ - prawo) - nauka o pracy, czyli dyscyplina naukowa zajmująca się dostosowaniem pracy do możliwości psychofizycznych człowieka.
~marcinglab1@wp.pl
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Wszystko pod ręką ale po Niemiecku, czyli standard VW. Sporo schowków można założyć nawet szuflady pod siedzenia;) Schowek na okulary (trochę mały), klimatyzowany schowek po stronie pasażera, w drzwiach zmieści się 1,5l butelka.
~Kik
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Wszystko ułożone tam gdzie powinno być. Brak korków do otwierania drzwi powoduje, że niektórzy pasażerowie próbują urwać klamkę, żeby wyjść (trzeba 2 razy pociągnąć żeby odblokować drzwi).
~lukrak
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Wzorowo jak to w golfie. Wszystko w zasięgu ręki. Przydałby się może wysuwany uchwyt na kubek oprócz tych w tunelu środkowym, które nie są łatwo dostępne z uwagi na podłokietnik
~Mariusz
Variant 1.6 102KM 75kW
Wszystko na właściwym miejscu i pod ręką. Mała liczba przycisków na desce wymusza konieczność wchodzenia głeboko w menu np radia. Jeżeli chodzi o schowki to nieźle jak na VW.
~stilo_kielce
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
W porządku, jak to u Niemców. Niestety w golfach w wersjach trendline i comfortline montowane sa strasznie niewygodne fotele przednie. Nie mają w ogóle trzymania bocznego, są za twarde
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VI Variant
6,3
~Jaroslau
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Świetnie. Wszystko jest tam, gdzie ma być. Mimo, że dużo jeżdżę też bardzo fajnymi francuzami, w VW zawsze czuję się jak w domu.
Volkswagen Golf VI Variant