Lista ocen Volkswagen Golf VI Variant (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kb
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Wszystko zależy kto czego oczekuje. Bardzo dobrze wyposażony Golf jest konkurencyjny cenowo, zwłaszcza że nie wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego są dostępne u konkurencji (a VW ma bardzo rozsądnie skalkulowane pakiety doposażeniowe oraz niewielką różnicę w cenie pomiędzy wersjami Trendline/Comfortline/Highline). Efektem tego bazowy model Trendline jest chyba za drogi za to najbogatszy Highline już zrównuje się z konkurencja. Chcę...
~picu
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Wiem, że samochody VW mają opinię drogich. Uważam że to jakaś zaszłość - przed zakupem porównywałem finalnie trzy samochody - opel astra, skoda octavia i własnie golf variant. Golf w takim wyposażeniu jakie chciałem miec (Highline) był o około 10 tysięcy tańszy niż opel i skoda. Byłem zdziwiony, zwłaszcza ceną skody (choć uważam że opel tez ceni sie za wysoko). Te różnice, które opisałem dotyczą oficjalnych cenników, przy negocjowaniu ceny ta...
~Jaro47
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Wersja Highlinie z różnymi dodatkami nie mało kosztuje, uważam, że niektóre marki oferują więcej. Natomiast wykonanie to już zupełnie inny aspekt i mało jest aut oferujących takie materiały wewnątrz.
~emeralto
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Był drogi w zakupie , ale porównując ile teraz za taki sam lub podobny miałbym zapłacić to musiałbym dołożyć ze 20.000 (i to nie tylko w VW)
~domis78
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Stosunek ceny do jakości dobry ,materiały użyte we wnętrzu są bardzo dobrej jakości i miłe w dotyku a nie jakiś plastik,no i alcantara na fotelach.
~silleigiah
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
podstawowa wersja jest bez rewelacji/ schowków mniej niż w Fabii I/ tragiczne fotele, po 300 km murowany ból "krzyża"
~stilo_kielce
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Za takie pieniądze golf sprzedaje przereklamowany samochodów, który niczym się nie wyróżnia w dzisiejszych czasach na tle konkurencji.
~Adam
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Gdyby nie korozja to praktycznie nie byłoby się do czego mocno przyczepić.
~kraju
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Nie trzeba bać się większych przebiegów - pomagają zbić cenę przy zakupie :-)
~artec71
Variant 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
kazdy kupuje według siebie i ja jestem zadowolony z jakosci do ceny
Volkswagen Golf VI Variant