Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mario_stone
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Wzorowa, nie ma o czym pisać ale punkt odejmę i tak za małą wpadkę z gniazdem usb, umiejscowione w bardzo niewygodnym miejscu, do tego jest tak ciężko coś tam włożyć, że trzeba się dodatkowo nachylić czy aby na pewno wkładamy dobrą stroną wtyk. Przeszkadza mi też bardzo, ale to bardzo złe umieszczenie gniazda zapalniczki. Umiejscowienie jej między lewarkiem skrzyni biegów a podłokietnikiem powoduje, że kabel ciagle się "pałęta" pod ręką a...
~Tim
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Bez zarzutu, z całą pewnością konkurencja mogłaby się uczyć. Wszystko czytelne i pod ręką, przyciski i przełączniki działają z przyjemnym oporem, wyświetlane informacje są duże i czytelne i fam gdzie być powinny. Brak udziwnień to wielka zaleta golfa.
~Dariusz
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 85KM 63kW
Wszystko pod ręką. Wielofunkcyjna kierownica. Świetne multimedia. Sterowanie głosowe. Doskonałe fotele z masażem. Duży plus za schowki (np. w drzwiach spokojnie mieści się 1.5 l butelka z wodą). Ma wszystko to, co potrzebne jest do jazdy.
~TomekL
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Ergonomia jest super - praktycznie nie musiałem zaglądać do instrukcji aby wiedzieć gdzie co jest, co mi się rzadko zdarza. Na plus jest to, ze są fizyczne gałki głośności i klimy, wiec mogę to zmieniać w trakcie jazdy ie odrywając wzroku.
~Paweł
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Wszystko działa bardzo dobrze. Super manetki od kierunkowskazów. Wygodne przełączniki, wszystko pod ręką. Duży zakres regulacji kierownicy oraz fotela kierowcy
~Krzysztof B
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Wszystko jest na miejscu. Obsługa poszczególnych elementów samochodu jest intuicyjna i łatwa. Nie ma rzeczy, które powodowałby jakąś konsternację.
~Jaro
Hatchback 5d Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Jak to w VW, bez problemu, kilka schowków, dobrze rozmieszczonych, nie przytłacza wnętrze.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Wow. Wsiadając do Golfa po raz pierwszy, od razu poczułem się jak w domu. Wzór w swojej klasie.
~Bogusław
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Wszystko na swoim miejscu, intuicyjny infotainment , każdy średnio rozgarnięty kierowca ogarnie to szybko.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting
6,4
~Łukasz
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Wzór do nasladowania, chociaż trochę nudno w środku, ale to cena super ergonomii.
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting