Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mario_stone
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Nie mogę dać maksymalnej oceny bo są małe minusiki a cena też jest wygórowana. Sensownie skonfigurowany Highline kosztuje nie mało, średnio 8 tyś. drożej od głównych konkurentów i tyle samo co przepiękna z wyglądu Mazda 3 (szczególnie w sedanie, jedyne auto dla którego mógłbym zrezygnować z hatchbacka). Czy warto wydać tyle więcej? Myślę, że tak ale zależy kto co ceni wyżej. Jeśli ktoś potrzebuje namiastki auta klasy premium to tutaj to...
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Dostałem spory rabat na grupę zawodową, mimo to auto nie należało do tanich, w tej klasie łatwo znaleźć bardziej budżetową alternatywę. Ale podsumowując całokształt, jestem zadowolony i wiem za co zapłaciłem.
~Franciszek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Porównywaliśmy wiele marek - jednoznaczny wybór Golfa, bo jakość wykonania i wyposażenia z nawigacją włącznie, automatyczny hamulec ręczny, LEDy etc - nie widzę konkurenta do porównań za tę cenę.
~NNK
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Jakość w tej klasie bardzo dobra, aczkolwiek cena za auto z tego segmentu - dużo 100tys z w miarę wyposażony egzemplarz nie jest to mało.
~TomekL
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Jak za taką cenę, to skrzynia biegów nie powinna tak chodzić. Aso mnie trochę wkurza, bo czuję się przez nich olewany.
~Tim
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Deogi na tle konkurencji i trzeba dopłacać za wyposażenie. Ale jakość naprawdę jeat dobra i to czuć.
~Dariusz
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 85KM 63kW
Obecnie przy wycenie ubezpieczyciela wart jest więcej o 4 tys. niż zapłaciłem za niego 2 lata temu.
~Kazus_GKW
Hatchback 5d Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Jest dobrze, brak zastrzeżeń. W ASO serwis tylko do końca gwarancji, później już tańsza opcja. Szkoda kasy.
~Franciszek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Jakość dobra, solidna w detalu i całokształcie. Cena - wiadomo :)

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bogusław Fingas