Oceny Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW 2017-2020

Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW 2017-2020 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW 2017-2020

4,1
~Łukasz
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Golf to Golf klasa sama w sobie, chodź myślałem że ostatni wypust będzie lepiej dopracowany, mialem rocznik modelowy 2020, a drobne problemy jednak wkurzały, musiałem kupic zaprawke w VW bo co kilka tygodni pojawiały się odpryski lakieru na masce zderzaku a nawet slupkach B, raz w czasie ulewy spadł mi na dach kawałek kałązki i również na dachu lakier uszkodzony, nie wiem czym oni lakieruja nowe samochody ale chyba farbami plakatowymi :D...
~NNK
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Ocena za całokształt w tej klasie to żadne odkrycie, Astra, Focus czy i30 gorsze plastiki jakieś niedociągnięcia, albo wyższe spalanie, jeździłem więc piszę z życia w Golfie jest wszystko dopracowane lepiej, wiadomo w Audi będzie jeszcze lepiej ale to inna klasa.
~Krzysztof B
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Cóż, jest to moje pierwsze nowe auto. Możliwe, że ten fakt przysłonia faktyczny odbiór auta. Miejcie to na uwadze. Nie mniej jednak uważam, że jest to bardzo dobrze wykonane, komfortowe i ładne (rzecz gustu) auto! Jest to samochód, którego w ogóle nie planowałem kupować :) Oglądałem i jeździłem prawie wszystkim co oferuje konkurencja w podobnej kwocie. Na samym końcu został golf. Szkoda, bo oszczędziłbym sobie czasu, gdybym przejechał się nim...
~Józek
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Z golfika jestem zadowolony. Moje oceny przedstawiłem poniżej . W skali od 0-5 oceniam golfa na 4,6.
~Marcin
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Wszystko jest tak jak powinno być w aucie, dużo systemów bezpieczeństwa, idealne prowadzenie, niskie spalanie przy dobrych osiągach
~Marada

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu