Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elwit
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Tu chyba największe zaskoczenie. Samochód z zewnątrz nie wygląda na duży. W środku natomiast, szczególnie z tyłu jest MNÓSTWO MIEJSCA. W porównaniu do Quashqai'a, z tyłu róznica jest olbrzymia. SUV ma tyle samo miejsca nad głową ale przy takich samych ustawieniach przednich foteli, na nogi dla pasażerów jest o wiele więcej miejsca. Fakt, siedzi się niżej, ale serdecznie polecam usiąść w Golfie na tylnej kanapie. Możecie się mocno zdziwić....
~Pio777
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 150KM 110kW
Na moim egzemplarzu podczas mycia auta na tylnej klapie odprysł lakier a pod nim ujawniła się rdza. W salonie vw pani od reklamacji powiedziała, że 3 letnie już tak mają i vw umywa ręce bo mój ma 4 lata. Dodam,że auto ma oryginalną powłokę lakierniczą.
~Użytkownik Golfa
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Jak to w nowoczesnych samochodach. Auto waży zaledwie 1200 kg więc oszczędności są dosyć widoczne. Cienkie blachy i wszędobylski plastik. Przednie błotniki wykonane z jakiegoś tworzywa, na pewno nie jest to blacha
~Janusz M
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Sama linia, to kwestia gustu. Ja jestem bardzo zadowolony. Jednak takie dodatki, jak chlapacze, listwy boczne czy ochrona nadkoli, to w wersjach "bogatszych" powinna być w wyposażeniu. Ich cena w oryginale to nieco przesada.
~Kuba
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Sama estetyka to kwestia gustu, jedni kochają, inni nienawidzą. Chyba nie trzeba się specjalnie rozwodzić. Co do samej trwałości lakieru, czy spasowania elementów nie można mieć zastrzeżeń.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Słaby lakier nota bene porysowala go myjnia na serwisie i mam teraz typowe dla myjni automatycznej rysy. Serwis oczywiście się wyparł.
~Hesus30
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 85KM 63kW
Nie ukrywam, że wygląd był jednym z powodów zakupu
~Kris Sosnowiec
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Ponad czasowa. Golf to jednak golf.
~Robert
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Wydaje się delikatna bo niewielkie rysy można zauważyć.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Hatchback 5d
6,8
~Grześ
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Brak oznak rdzy, zarówno na podwoziu, jak nadwoziu
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d