Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d (29) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~łysy
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Po przejechaniu pierwszych 700 km zapaliła mi się na kilka sekund kontrolka silnika, po czym zgasła (błąd został automatycznie skasowany) - problem już nie powrócił, zakładam, że było to pokłosie dłuższego postoju auta u dealera. Po ok. 4000 km zaczął mi szwankować elektroniczny hamulec postojowy - okazało się, że mój egzemplarz objęty jest akcją naprawczą (wymieniono sterownik i już jest ok). Coś mi trzeszczy w kratce nawiewu na dziurach, ale...
~golf150
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
parujące reflektory, powciskane worki w komorze silnika, stuki w układzie sprzęgła, stuki w zawieszeniu (szczególnie tył, może być to spowodowane wyposażeniem), szarpanie i zgrzyty przy włączaniu biegu wstecznego
~Hesus30
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 85KM 63kW
Nic się jeszcze nie zepsuło ale już wyszła rdza - zadzior na źle wykończonym elemencie z tworzywa sztucznego w drzwiach po jakimś czasie przeciął lakier na błotniku i pojawiła się korozja [auto ma 4 lata].
~Wieczna legenda umarła...
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 150KM 110kW
Zalanie środka przez wadliwą rurkę odprowadzająca wodę z parownika - rozebranie całego środka - zgrzebanie go ! Wymiana parownika - całkowity demontaż deski - cały czas teraz coś stuka - puka
~Wieczna legenda umarła...
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 150KM 110kW
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Póki co był brak. Obecnie 75000 tyś i zaczynam się martwić. Silnik nie trzyma obrotów po odpaleniu. Oprócz tego olej zaczął być czarny mimo, że był wymieniany co 10 tyś.
~j28
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 140KM 103kW
tym bardziej nie zaobserwowałem poważniejszych usterek. Historia sprawdzona w ASO i jak dotąd tylko wymiany eksloatacyjne
~Tomek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
silnik, rozrząd, turbina, skrzynia biegów, elektronika,, ciągłe skrzypienie.
~Pitek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Brak poważnych usterek. Mam 4 lata gwarancji, więc śpię spokojnie.
~Pawełrdm
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Wspomniana już skrzynia dsg zawiodła w trasie kawał drogi od domu
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d