Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d (51) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~łysy
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jak na kompakt (bo nie zapominajmy, że oceniamy auto segmentu C) przestrzeń jest wystarczająca, ale jest to jedyne miejsce, w którym mój stary Civic był lepszy od Golfa - tu bagażnik ma jednak symboliczną pojemność (dla trzyosobowej rodzinki ok, no ale jednak), a przestrzeni w środku jest zauważalnie mniej niż w Hondzie mimo podobnych gabarytów zewnętrznych. Zazwyczaj jednak jeżdżę nim sam i wożę powietrze, także nie było to główne kryterium...
~Kuba
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Auto przestronne, z przodu mogą siedzieć komfortowo dwie osoby sporo wyższe niż 180cm. Z tyłu spodziewałem się, że miejsca będzie więcej, aczkolwiek jako auto dla dwóch osób jest to jedynie obserwacja. Na plus za to osobne nawiewy na tylną kanapę. Bagażnik wystarczający, jednak przy pełnym kole zapasowym pojemność wynosi około 300 litrów, fajnie z kolei, że po złożeniu oparć nie występuje uskok.
~Pat
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Jeden mały minus to auto dla 4 pasażerów nie 5 no chyba że to dzidzia. Czterech pasażerów siedzi wygodnie. Bardzo wysocy pasażerowie na tylnej kanapie odczują minimalną różnicę poprzez obniżenie linii dachu. Warunek że jeździli poprzednio "szóstką"ale nie obniża to w niczym komfortu no chyba że ktoś ma rozbudowaną fryzurę w pionie, ale wtedy i w suvie zachaczy
~Użytkownik Golfa
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Dla małej rodziny wystarczy. Sporo miejsca dla kierowcy i pasażerów, gorzej z bagażnikiem. Dla kogoś posiadającego większą rodzinę polecam wersję kombi. Na dalsze wypady dla trzyosobowej rodziny miejsca wystarczająco, jednak gdy chcemy upchać dwie większe walizki w bagażniku może być już problem
~Jz
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Jeżeli ktoś chce zmienić VI na VII ze względu na przestrzeń to nie polecam. "Powietrza" ze względu na większe szyby i większą ilość miejsca nad głową było w VI. Bagażnik identyczny. Jak ktoś planuje wyjazdy wakacyjne to koniecznie niech zamówi koło dajazdowe bo tak to bagażnik malutki.
~elwit
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Niepozorny hatchback, który bez problemu mieści czteroosobową rodzinę. Miejsca z tyłu i z przodu jest dużo więcej niż w samochodach o klasę wyższych, zarówno na szerokość jak i na długość. Miałem już wiele samochodów większych i mniejszych, ale ten po prostu bije wszystkie inne.
~golf150
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Malutkie auto. Przy wzroście 190 cm mocno uderza się nogami o tunel środkowy. Słaba funkcja masażu w fotelu ErgoActive. Przy częstym używaniu praca masażera staje się nieprzyjemna. Masaż nie chodzi płynnie. Czuć jakieś przeskoki. Masaż to bubel.
~Hesus30
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 85KM 63kW
Nie ma problemu z zajęciem właściwej pozycji za kierownicą. Denerwujący podłokietnik, jak się wyreguluje i coś się potem wyjmie - trzeba ustawiać od zera. Poza tym dość mały bagażnik [mam wersję z pełnym kołem zapasowym]
~Kris Sosnowiec
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Jak na Hatchbacka jest, ok. 186cm wzrostu i potrafię znaleźć wygodną pozycję za kierownicą. Fotel zjeżdża naprawdę nisko. Żona nim jeżdzi z córkami i nie narzeka. Jednak dla rodziny 2+2 stanowczo za mały.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Hatchback 5d
6,8
~jacek.b
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Bardzo komfortowo fotele /sportowe/ dobre trzymanie boczne, z tyłu zaskakująco dużo miejsca nad głową a także dla kolan /dla 175 cm wzrostu/. Grubaski nie będą zadowolone , dla ich polecałbym suv`a
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d