Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d (44) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elwit
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
W każdym samochodzie do tej pory był jakiś problem: blacha i miejsce z tyłu w Focusie (model 1999), masa małych ale wkurzających usterek w Astrze (model 2003), wszechogarniająca nuda i rozpaczliwe zawieszenie w Passacie (model 2005), koszmar serwisowy w Vectrze (model 2007), koszty utrzymania BMW (model 2011), drobne awarie wszystkiego w Mondeo (model 2013) i wariujące sensory radaru w Qashqai'u (model 2018). Tutaj wszystko jest jak trzeba....
~Rosynant
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Koszt samochodu przed rabatem był astronomiczny, kilka dodatków i pakietów wywindowało go sporo w górę. Koniec końców uważam, że w cenie, którą zapłaciłem za auto mieści się całkiem sporo. Bardzo przyjemne jest oświetlenie wnętrza (ambient), fotele z alcantarą są wygodne i nawet dłuższe podróże nie męczą. Z przodu plastiki i materiały są wysokiej jakości, lecz np. na tylnych drzwiach mamy do czynienia z twardym plastikiem np. przy szybie (z...
~łysy
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Mój Golf pochodzi z wyprzedaży rocznika (wersja Highline z kilkoma dodatkami) i w cenie, jaką udało mi się wynegocjować u dealera wiem, że nie znalazłbym bardziej dopracowanego, przemyślanego kompakta. Myślę, że nie bez przyczyny ten samochód tak dobrze sprzedaje się w Europie - nie jest to wynik żadnej propagandy jak sugerują przeciwnicy niemieckich samochodów, a po prostu klasy tego auta, tego jak zostało ono dopracowane przez koncern.
~Kris Sosnowiec
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Przed zakupem odwiedziliśmy milion innych salonów. Pod względem użytych materiałów przewyższa swoją konkurencję o lata świetlne. O koreańcach można zapomnieć. Fokus i Auris to plastikowe wozidełka. Mazda 3 była ok, ale znacznie mniejsza. Pomimo że Golf Highline był najdroższym hatchbakiem ( oprócz marek premium) o cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości. I te ledowe listwy w drzwiach...:)
~Jz
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Nie wiem czy kupię kolejnego 4-go już mojego Golfa. Na szczęście kupuję ze sporym rabatem ale ze względu na to że dużo jeżdżę autostradami to następnym razem trochę dorzucę kasy i kupię coś segment wyżej i niekoniecznie VW. Jednak cena w stosunku do marek premium Audi, Mercedes i Volvo jest okazyjna. Jeździłem wszystkimi pozostałymi i z takim samym wyposażeniem są o 40% droższe a do tego ciaśniejsze.
~Kuba
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
VW jest minimalnie droższy od swoich konkurentów, ale widać tą różnicę w użytkowaniu. Auto jest bardzo spójne, nie ma żadnych dziwnych rozwiązań, które miałyby pomagać, a przeszkadzają, wygodne w prowadzeniu oraz przemieszczaniu się, wszelkie oszczędności, które w dzisiejszych czasach są w każdym aucie, zostały poczynione tak, aby nie były widoczne na pierwszy rzut oka.
~golf150
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Highline z dodatkowym wyposażeniem o wartości 110k PLN. Golfa oceniam na wielką pomyłkę zakupową. Myślałem, że niemiecka jakość nie jest w stanie opuścić golfa. Polecam mocno zastanowić się przed wyborem modelu i marki. Dodatkowo słabe są punkty ASO. Zazwyczaj tłumaczeniem na każde zgłoszenie usterki lub uwagi jest "każdy tak ma" lub "to normalne".
~j28
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 140KM 103kW
Katalogowa cena bliska 110 000 - wiem, że auta drożeją, że jest inflacja itp. Nie dałbym jednak tylu pieniędzy za auto segmentu C - i na szczęście nie musiałem - za 2 latka po leasingu zapłaciłem 63 000 i to uważam za bardzo dobrą cenę (wręcz nie adekwatną :).
~Jz
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód wart swojej ceny. Szczególnie jak się popatrzy na cenę w Niemczech. Zwróćcie uwagę że Golfa na polski rynek przeliczają po 3.70 za EUR a np. Audi Mercedes i BMW za 4.10 dlatego przy Golfie na dzień dobry zyskujecie w stosunku do tych prestiżowych marek.
~Rolo Tomassi
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Drogi jak to VW. Za te same pieniążki mogłem wziąć DS4 z 200 konnym silnikiem, ale środek auta nie cieszy,a najwięcej czasu spędzamy za kierownicą i to co nas otacza musi wywoływać uśmiech na naszej twarzy i najważniejsza rzecz przy francuzach jest zbyt duża utrata wartości
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d