Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d (47) - Widoczność

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Dobra widoczność, chociaż okienka między słupkiem A, a lusterkami, są na tyle małe, że lewe jest praktycznie bezużyteczne (przynajmniej dla osoby o wzroście 180). Same lusterka, mimo że mocno ścięte są odpowiednio duże, wszystko w nich widać. Z cofaniem również nie ma problemu, aczkolwiek przy parkowaniu tyłem na wcisk trzeba pamiętać o mocno wystającym poza krawędź szyby zderzaku, słupki C dosyć szerokie, ale nie przeszkadzają zbytnio.
~łysy
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jak na kompakt doskonała - widać, gdzie auto się kończy i gdzie się zaczyna, nie ma najmniejszych problemów z wyczuciem gabarytów samochodu i parkowaniem, bo w porównaniu do wystylizowanej konkurencji to jeżdżące akwarium. Mam czujniki parkowania przód/tył, ale spokojnie można byłoby się bez nich obejść. Jedyne do czego musiałem się trochę przyzwyczaić to malutkie lusterka zewnętrzne.
~Pat
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Świadomie kupiłem ten typ nadwozia więc nie mogę narzekać. Dla mnie lekkie spłaszczenie figury klasyka i minimalne zmniejszenie powierzchni tylnych szyb w drzwiach nie przekłada się na duże ograniczenie widoczności bo nie jest to zmniejszenie olbrzymie. Widoczność do przodu znakomita. Czujniki parkowania z przodu i z tyłu pomagają w czasie manewrów.
~Kn
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 150KM 110kW
To raczej małe auto więc z widocznością nie ma problemu. Doskonale sprawdza się kamera cofania która ułatwia wycofywanie z parkinów przyulicznych.. Dodatkowo nawet super BMW czy MB kamery mają zewnętrzne (brudzą się) a tutaj ani razu jeszcze nie musiałem czyścić bo kamerka chowa się automatycznie!
~Jz
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Szyby trochę mniejsze niż w Golfie VI ale w stosunku do innych nowych kompaktów na rynku np. Mazda 3 to widoczność jest wspaniała. Linia Golfa może nie jest fantastyczna ale dzięki temu nie ma klaustrofobii a ważne jest też bezpieczeństwo o którym zapominają chyba niektórzy projektanci wymyślnych kształtów.
~Tomaczew_ski
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
no słupek C jak to w golfie, ale ja nigdy nie narzekam na widoczność aut do tyłu. przód i boki ok... sorka ale to dziwna kategoria ocen:) acha lusterka - bardzo dobre boczne, chyba się nawet przyciemniają same przy oświaetlaniu przez samochodu jadące z tyłu, nie za duże. ok jest.
~masterka
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Widoczność dobra chodz te male szybki w przednich rogach sa bez sensu. Jestem wysoki i majac odsunięty fotel do tylu ale nie ma maxa i tak w nich nic nie widze. Za to czyszczenie ich to jakas paranoja. TYŁ + czujniki parkowania i jest ok
~On
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Jeśli chodzi o widoczność do przodu to czasem przeszkadza przedni słupek. Dodatkowe szybki w drzwiach pełnią chyba tylko funkcję dekoracyjną bo innej nie znalazłem. Widoczność do tylu dobra i znów czasem przy parkowaniu przeszkadzają duże tylne słupki.
~golf150
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Małe lusterka boczne. Słabej jakości przednia szyba. po 6 miesiącach jest bardzo porysowana. Mały kąt nachylenia szyby ułatwia czyszczenie, ale podczas jazdy zbiera na szybę wszystkie owady na trasie.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~j28
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 140KM 103kW
Tu autko zdobywa najwięcej swoich punktów. W wersji HTB widoczność doskonała praktycznie w każdym kierunku. Genialne automatyczne, skrętne światła biksenonowe, czujniki deszczu, zmroku itp.
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d