Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d (51) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~łysy
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Wyciszenie jest po prostu rewelacyjne. Żaden inny kompakt (mowa o markach popularnych) nie jest tak wyciszony jak Golf - wiem, bo wypróbowałem ich całą masę przed zakupem. Przy 160 km/h można spokojnie rozmawiać i po dłuższej jeździe z taką prędkością człowiek wysiada z auta bez huku w głowie. Silnika nie słychać nawet przy bardzo dużych prędkościach, dodatkowo świetnie wyciszono podwozie. To zdecydowanie największy atut tego auta obok świateł...
~Hesus30
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 85KM 63kW
Jadąc autostradą 180km/h spokojnie można rozmawiać przez bardzo dobrej jakości skąd inąd zestaw głośnomówiący. Na gładkich drogach jest bardzo dobrze jak na tę klasę. Natomiast odgłosy pracy zawieszenia na gorszych drogach wołają wprost o pomstę do nieba.
~elwit
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Na każdym kroku widać dbałość o wygodę pasażerów. Świetne wyciszenie silnika, schowki wyłożone welurem, żeby przedmioty nie tłukły się o ścianki, gumowe kulki na sznurkach od półki bagażnika. Widać, że komuś zależało na każdym szczególe.
~Użytkownik Golfa
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Jestem pod wrażeniem. Jeździłem wieloma samochodami ale żaden z nich nie był tak dobrze wyciszony jak ten. Zarówno w jeździe miejskiej jak i przy prędkościach autostradowych silnik jest praktycznie niesłyszalny
~j28
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 140KM 103kW
Dobre wyciszenie. Przy dużych prędkościach jest cicho i spokojnie. Efekt trochę psują wibracje systemu ACT, monotonny szum opon i niestety moim zdaniem przeciętne audio. Golf daje wrażenie odseparowania od pozostałego ruchu,
~Nowa
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Z toyotą nie ma porównania, no ale toyota zawsze słynęła ze świetnego wyciszenia, no i tam był silnik wolnossący, tutaj turbo, więc, jak na "terkotkę" nie jest źle, przynajmniej tak do 120 km.
~Robert
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Wiele mowi się o ciszy w autach z silnikiem tsi i to prawda! Na postoju, na wolnych obrotach nie wiadomo czasem, czy silnik w ogóle pracuje. Przy 140 km/h można swobonie rozmawiać bez podnoszenia głosu.
~Rosynant
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Tutaj byłem pod wrażeniem. Jadąc ze stałą prędkością wyciszenie jest bardzo dobre nawet przy wyższych prędkościach. Trochę buczy przy przyspieszaniu, ale w tej klasie i tak jest bardzo dobrze.
~On
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Silnik jest słyszalny przy ostrym przyspieszaniu ale jakoś to bardzo nie przeszkadza. Przy prędkości ponad 100km/h słychać szum powierza opływającego karoserię.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kuba
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Dobre wyciszenie, zarówno silnika jak i otoczenia. Przy prędkościach autostradowych mogłoby być jeszcze lepiej, ale i tak jazda nie jest uciążliwa ani męcząca.
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d