Oceny Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2014-2016

Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2014-2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2014-2016

~łysy
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jaki jest Golf każdy widzi - szary, kwadratowy, przerażająco nudny, pozbawiony emocji, ot zwykłe toczydło do przemieszczania się z punktu A do punktu B. Samochód dla osoby nie interesującej się motoryzacją, dla której auto to przyrząd taki sam jak pralka czy lodówka. To wszystko prawda, trudno się w tym szarym, nudnym Golfie zakochać czy obrócić się za nim po wyjściu z auta na parkingu. Nie da się jednak ukryć, że to bardzo dopracowane auto,...
2,7
~Rafał
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Samochód przeciętny lepiej zrobiony Skoda Rapid. Sprzedałem po 7 miesiącach. Kupiłem właśnie Opel Astra V. Jeżeli ktoś pisze, że Golf to super samochód to nie jeździł innymi samochodami tej klasy i wyższej. Żona ma Skodę Citi Go moim zdaniem super auto. Golfa sprzedałem Skody nie sprzedam.
1,9
~golf150
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
1.4 150 KM Highline. Pomimo ładnego wyglądu, daleko obecnej generacji do niemieckiej jakości i precyzji. Parujące reflektory, worki foliowe po zapychane w kanałach za reflektorami, mało precyzyjna skrzynia biegów, głośne sprzęgło. Bardzo słaba jakość wykonania.
~Dark
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
ZMIENIŁEM PO 1,5 roku z TSI 122 NA 150 km. Wcześniejszy model byl dla mnie zbyt nudny podczas jazdy. Chodzi głównie o zawieszenie i silnik dołożyłem też trochę do lepszego wyposażenia auta. Jeżdżę jeszcze krótko ale wreszcie mogę mówić o jakiejśtam przyjemności z jazdy no i wygląd czarnego koloru teraz na 17 i sportowym zawieszeniu przyciąga bardziej spojrzenia - no a to też ważne- ponoć
~Jz
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
To już moja druga recenzja Golfa VII na tym forum. Poprzednim w wersji TSI 122 km Comfortline przejechałem 60 tys km a teraz mam wersje TSI 150 km Highline. Równolegle z zona użytkujemy Passata 1.8 TSI 160 km. Co do zasady jedna kwestia jest tu dla mnie decydująca. Jeżeli nie potrzebujesz większego samochodu i mało jeździsz autostradami to kup Golfa jeżeli nie to kup Passata. Powyżej 140 km/h na autostaradach Golf robi się mało stabilny i...
3,7
~Janusz M
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Auto idealne za wyjątkiem zajmowania (wejścia) pozycji za kierownicą

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piter
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
konfiguracja całości warta zakupu auta korzystając z programu kredytowego na auto za 700pln/mc - warto.
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d