Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant Facelifting (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Jest w porządku, choć Octavia jest zauważalnie większa. W golfie jednak wg mnie więcej miejsca niż w Kia Ceed. Bardzo funkcjonalny bagażnik z podwójną podłogą. Można pod nią schować naprawdę sporo rzeczy. Jadąc na kamping zmieściłem tam stolik kempingowy i dwa rozkładane krzesła, a do tego płachtę-tarpa z Decathlonu. Fajne rozwiązanie chowania rolety pod podłogą, gdy chcemy złożyć fotele. Szkoda, że nie ma standardowo siateczki do...
~Tomek
Variant Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Ludzie narzekają na ciasnotę za kierownicą. Nigdy tego nie rozumiałem. Wsiadłem w końcu sam przed zakupem, i ja się tam mieszczę bez problemu, nigdy nie wadzę o plastiki czy kolumnę kierownicy. Ale ja mam 174cm wzrostu i normalną masę. Niemniej regulacji fotela jest ogrom w zapasie, zmieści się spokojnie wysoki i gruby.
~Obserwator
Variant Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Ocena 4 i to jeszcze naciągana .Przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu jest wystarczająca (nawet dla wysokich osób ).Natomiast na tylnej kanapie miejsce jest tylko dla 2 osób. Wysoki tunel w środku samochodu uniemożliwia swobodą jazdę dla piątej osoby. W innych samochodach rozwiązano to znacznie lepiej.
~MacRam
Variant Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Mam 192 cm wzrostu i 110 kg wagi nie zgadzam się, że nie ma miejsca nad głową lub dla większego kierowcy, z tyłu za mną siada dorosła osoba i jest ok. siedzenie obniżasz do minimum i jest dużo miejsca nad głową i za Tobą
~Jarek
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Jak na tą klasę auta to ok, chociaż nisko się siedzi, a żeby oprzeć wygodnie lewą nogę podczas długiej jazdy trzeba sporo odsunąć fotel, a nie jestem zbyt wysoki.
~Obserwator1
Variant Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Przestrzeń dla 5 osoby z tyłu bardzo kiepsko. Ale projektując samochód z opcją z napędem na 4 koła tak niestety wyszło ( wysoki tunel po środku samochodu )
~elkesz
Variant Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Dla rodziny 2+1 zupełnie wystarczający. Bagażnik jest dzielony. Można wyjąc plastikowy stelaż i powiększyć przestrzeń , co też zrobiłem.
~Michał
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
W środku to typowy Golf. Mam ponad 190cm wzrostu i za mną wygodnie pojedzie jedynie dziecko(nad głową sporo przestrzeni).
~Piotr
Variant Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Chyba Golf 4 był bardziej przestronny. Ale w cztery osoby da się spokojnie jechać. No nie jest to Passat. Bagażnik wystarczający.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Witek
Variant Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Kierowca i pasażerowie o wzroście ok. 180 cm nie będą narzekać na brak miejsca. Opinii wyższych osobiście nie słyszałem.
Volkswagen Golf VII Variant Facelifting