Oceny Volkswagen Golf VII Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW 2017-2019

Volkswagen Golf VII Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW 2017-2019 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW 2017-2019

~Mateusz
Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Przez długi czas nie brałem pod uwagę VW. Nudny, oklepany. Po zakupie jednak nie żałuję ani trochę i jest to doskonały wybór. Auto komfortem jazdy i wyposażeniem nie odstaje od klasy średniej. Jest świetnie wykończone. Nazywam to czymś na zasadzie "pół-premium". Ten samochód spowodował, że chyba nie rozważam już innych niż z grupy VAG. Stonowana stylistyka sprawia, że dobrze się starzeje i kilka razy słyszałem, że to po prostu elegancki...
~Romek81
Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Jestem użytkownikiem samochodu od miesiąca i z wyboru jestem bardzo zadowolony. Przed zakupem rozważałem inne kompaktowe kombi Toyota Auris, Honde Civic, Ford Focusa, Opla Astre ale po jeździe próbnej wybrałem Golfa. To jest samochód o klasę wyżej niż konkurencja, chociaż jest też ok 10 tys droższy. Moim zdaniem warto dopłacić. Jazda, jakość wykonania, wyposażenie, wyciszenie odpowiada samochodom z segmentu premium.
~Pugilares
Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Ogólnie bardzo fajny samochód, niestety wrażenie z jazdy jest zepsute przez źle działającą zmianę biegów (skrzynia manualna 6b).
Volkswagen Golf VII Variant Facelifting