Oceny Volkswagen Golf VII Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW 2017-2020

Volkswagen Golf VII Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW 2017-2020

~Michał
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Myślę, że to znacznie lepsze auto niż jego następca. Tutaj mamy dopracowane auto, które nie jest trapione kłopotami z drobiazgami. Wnętrze to stary, dobry VW - przyciski, pokrętła i bardzo dobre wykonanie. Wnętrze jak w typowym Golfie, bagażnik bardzo praktyczny i pojemnością może zaskoczyć niejednego. Niestety super obraz psuje interwał serwisowania (wymiana oleju co 30 tys. km), który w mojej opinii doprowadził do niezwykle szybkiego...
~Jarek
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Kupiłem jako dwuletnie z przebiegiem 35 tys. Zrobiłem w dwa lata ponad 100 i jak narazie tylko wymiany oleju co 10-15 tys. Dwukrotnie wymienione klocki komplet i raz tarcze, także komplet. Żadnych innych napraw nie było, nigdy nie stanął na drodze i oby tak zostało jak najdłużej.
~Bartek
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Auto dobre do jazdy na co dzien i na weekendowe wypady czy wakacje. W tej klasie chyba nie ma nic lepszego za te pieniadze.
~Driver
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Płynnie przerzuca biegi, + za manualne łopatki i proste przełączanie na "sport' (Skrzynia biegów)
Volkswagen Golf VII Variant Facelifting