Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~An
Volkswagen Golf VII
Fotele (wybrałem opcjonalne z rozszerzoną regulacją) są dobrze wyprofilowane i bardzo wygodne. W kabinie nie brakuje pojemnych schowków. Sterowanie z kierownicy umożliwia wygodą obsługę radia, tempomatu i zestawu głośnomówiącego. Pozytywnie oceniam fizyczne klawisze przy stacji multimedialnej, bo można je obsługiwać w rękawiczkach, co doceniam, zanim auto się rozgrzeje (ekran dotykowy reaguje tylko na goły palec). Sterowanie klimatyzacją na...
~bidżej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Volkswagen Golf VII
Tu trzeba Volkswagenowi przyznac, ze wszystko, czego uzywa sie na co dzien, jest latwo dostepne i dziala tak, jak powinno. Drobne niedociagniecia w postaci chowania niektorych elementow gdzies glebiej w menu na ekranie mozna wybaczyc. Co do ekranu - o ile nie popieram ekranow dotykowych w samochodach, tak generalnie Infotainment VW, jako platforme do obslugi calego auta, lacznie z nawigacja i audio polecam. Bardzo dobrze przemyslana obsluga...
~Bogusław
Volkswagen Golf VII
No tutaj to chyba wzór, jedyny dla mnie minus, to nieco zbyt krótki podłokietnik jak dla mnie, oraz wynikające w własnych preferencji miejsca na kubki w tunelu środkowym, zamiast wysuwane z konsoli. Wszystkie przełączniki i obsługa intuicyjne, łącznie z panelem dotykowym, który daje możliwości szerokiej konfiguracji i pobawienia się "bajerami" auta.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Variant
5,6
6,9
~podziemek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Volkswagen Golf VII
Obsługa w czasie jazdy funkcji na wyświetlaczu dotykowym jest dość trudna - bardzo małe w porównaniu z konkurencją ikonki i linki. Sterowanie z kierownicy nie obejmuje między innymi zmian stacji radiowych (zaprogramowanych), zmian katalogów na USB/SD (płyt). Po za tym wszystko wzorowo.
~Smigul
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
Volkswagen Golf VII
Po Niemiecku. Wsiadasz i jedziesz. Po zakupie ogarnąłem wszystko w 10min. Wszystko dosc blisko ręki latwo sie steruje. Mały minus za przyciski do sterowania szyb, moje ciało zawsze układa sie idealnie do sterownia tylnich okien :/ często przez pomyłkę otwieram tylnie
~Bartłomiej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Volkswagen Golf VII
Przyciski, schowki itd. rozmieszczono w sposób czytelny i intuicyjny, wyświetlacz graficzny, ikony itp. Bagażnik ze schowkami bocznymi. Klimatyzowany schowek w kabinie. Duży plus za kieszenie w bocznych drzwiach wyłożone miłym welurem. ( u konkurencji bardzo rzadko spotykane )
~Arek
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Volkswagen Golf VII
Jak w VW niemal doskonała. Jakość deski rozdzielczej bardziej niż zadowalająca. Dobra pozycja za kierownicą. Auto raczej z tych niższych pod kątem wsiadania ale za to otwory drzwiowe pod tym kątem bardzo wygodne (porównując do np. większego Citroena C5 gdzie uderzałem głową).
~uish
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Volkswagen Golf VII
Wszystko jest na miejscu. Bardzo mi się podoba że ekran dotykowy jest na delikatnym wgłębieniu pozwala to oprzeć rękę i precyzyjniej sterować radiem, a zwłaszcza telefonem na naszych nienajrówniejszych drogach. Poza tym wszystko czytelne intuicyjne, jak w niemcach.
~Mateusz
Volkswagen Golf VII
Wg mnie wszystko na swoim miejscu. Może jedynie podłokietnik mógłby być kilka cm bliżej drążka zmiany biegów. Sporo osób narzeka na za dużo liczbę przycisków na kierownicy, wg mnie wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i obsługa nie sprawia problemów.
~Guzus
Variant 1.6 TDI BlueMotion 110KM 81kW
Volkswagen Golf VII
Wersja Comfortline - wszystko pod ręką, układ start-stop daje się łatwo wyłączyć. Dobre materiały wykończeniowe - choć w dolnych, mniej widocznych częściach czy na progach przy drzwiach plastiki podatne na zarysowania
Volkswagen Golf VII Variant