Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant (44) - Ergonomia

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~An
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Fotele (wybrałem opcjonalne z rozszerzoną regulacją) są dobrze wyprofilowane i bardzo wygodne. W kabinie nie brakuje pojemnych schowków. Sterowanie z kierownicy umożliwia wygodą obsługę radia, tempomatu i zestawu głośnomówiącego. Pozytywnie oceniam fizyczne klawisze przy stacji multimedialnej, bo można je obsługiwać w rękawiczkach, co doceniam, zanim auto się rozgrzeje (ekran dotykowy reaguje tylko na goły palec). Sterowanie klimatyzacją na...
~Marcin Leszczuk
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Niemiecki nudny szary pulpit sterowniczy bez gadżetów z kosmosu, za to wszystko pod ręką, intuicyjnie i wygodnie. Jakość wykończenia deski, tapicerka, plastiki, audio i całą reszta na przyzwoitym poziomie - wzór w swojej klasie. Minus 1 gwiazdka za kierownicę - posiadam wersję bez obsługi audio i tempomatu - bardzo plastikowa i śliska. Latem jest to nieprzyjemne, kupiłem nakładkę. Wsiadanie/wysiadanie oraz bagażnik rewelacja. Mnóstwo miejsca.
~bidżej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Tu trzeba Volkswagenowi przyznac, ze wszystko, czego uzywa sie na co dzien, jest latwo dostepne i dziala tak, jak powinno. Drobne niedociagniecia w postaci chowania niektorych elementow gdzies glebiej w menu na ekranie mozna wybaczyc. Co do ekranu - o ile nie popieram ekranow dotykowych w samochodach, tak generalnie Infotainment VW, jako platforme do obslugi calego auta, lacznie z nawigacja i audio polecam. Bardzo dobrze przemyslana obsluga...
~Bogusław
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
No tutaj to chyba wzór, jedyny dla mnie minus, to nieco zbyt krótki podłokietnik jak dla mnie, oraz wynikające w własnych preferencji miejsca na kubki w tunelu środkowym, zamiast wysuwane z konsoli. Wszystkie przełączniki i obsługa intuicyjne, łącznie z panelem dotykowym, który daje możliwości szerokiej konfiguracji i pobawienia się "bajerami" auta.
~Tomek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Wszystko na swoim miejscu, intuicyjne. Po 4 latach ciągle nie umiałem za pierwszym razem włączyć tempomatu, ale to pewnie dlatego, że nie robi się tego na co dzień. Przydałaby się jeszcze dodatkowa wtyczka na ładowarkę z tyłu. Bardzo przyjazny panel radia i pozostałych opcji do obsługi komputera.
~podziemek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Obsługa w czasie jazdy funkcji na wyświetlaczu dotykowym jest dość trudna - bardzo małe w porównaniu z konkurencją ikonki i linki. Sterowanie z kierownicy nie obejmuje między innymi zmian stacji radiowych (zaprogramowanych), zmian katalogów na USB/SD (płyt). Po za tym wszystko wzorowo.
~Smigul
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
Po Niemiecku. Wsiadasz i jedziesz. Po zakupie ogarnąłem wszystko w 10min. Wszystko dosc blisko ręki latwo sie steruje. Mały minus za przyciski do sterowania szyb, moje ciało zawsze układa sie idealnie do sterownia tylnich okien :/ często przez pomyłkę otwieram tylnie
~Bartłomiej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Przyciski, schowki itd. rozmieszczono w sposób czytelny i intuicyjny, wyświetlacz graficzny, ikony itp. Bagażnik ze schowkami bocznymi. Klimatyzowany schowek w kabinie. Duży plus za kieszenie w bocznych drzwiach wyłożone miłym welurem. ( u konkurencji bardzo rzadko spotykane )
~Arek
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Jak w VW niemal doskonała. Jakość deski rozdzielczej bardziej niż zadowalająca. Dobra pozycja za kierownicą. Auto raczej z tych niższych pod kątem wsiadania ale za to otwory drzwiowe pod tym kątem bardzo wygodne (porównując do np. większego Citroena C5 gdzie uderzałem głową).
~uish
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Wszystko jest na miejscu. Bardzo mi się podoba że ekran dotykowy jest na delikatnym wgłębieniu pozwala to oprzeć rękę i precyzyjniej sterować radiem, a zwłaszcza telefonem na naszych nienajrówniejszych drogach. Poza tym wszystko czytelne intuicyjne, jak w niemcach.
Volkswagen Golf VII Variant