Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
Używane auto za 50 tys? Mogłem mieć nowego Dustera w tej cenie ale współczuję tym którzy kupili budżetowe auto. Golf 7 to segment Premium jak dla mnie. Wersja comfortline plus bixenon to idealnie dobrane parametry do tego auta. Trzyma mocno cene bo po 5 latach auto jest jak salonowe. Żona mnie pytała ciekawe jak wygląda nowe skoro 5 letnie chodzi jak masełko. Te ceny nie biorą sie znikąd. Ludzie którzy narzekają na VW po prostu nie mają na...
~Marcin Leszczuk
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Zasłużone 5 gwiazdek. Auto z komisu, pełna historia do wglądu, pewne źródło, uszanowane (aczkolwiek poleasingowe) autko na co dzień do pracy i w weekend za miasto. Cena wynegocjowana na 38.000zł co na tle innych ofert tego samego modelu wówczas dało kilka tyś oszczędności. Pod uwagę brałem wtedy Golfy, Leony, Octawię, Focusy i Astry i ten akurat model wygrał w każdym aspekcie i szczerze polecam - byle ze sprawdzonego źródła z czystą...
~Bogusław
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Płaci się za znaczek i legendę Golfa, a także jak to w VW dość dużo za wersję highline ale kupując to auto otrzymuje się to przysłowiowe coś za coś. Polecam potencjalnym kupującym odwiedzenie salonów konkurencji i przyjrzenie się wersjom wycenianym podobnie, a następnie porównanie jakości materiałów, spasowania, projektowi wnętrza (notabene naszego rodaka) i porównanie do Golfa. Owszem, jest drogo, ale tutaj ma się jednak poczucie wydania tych...
~uish
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Auto kosztowało 78k zł z dodatków polecam system audio który funduje nam z automatu Automatyczną klimę ekranik i bardziej rozbudowany system pokładowy, to się sprawdza. mam też hak chowany za zderzakiem, genialne rozwiązanie. Nie jest to najtańszy kompakt, ale nia ma się też wrażenia zmarnowanych pieniędzy, raczej wiadomo za co się płaci.
~El Manlo
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Auto b.drogie jak na to co oferuje. Ja dałem z dodatkami ponad 130tys. Na wypasie to ze 170 by było. Ekran nawigacji jak z taniej chińszczyzny. Słaba jakość. Zakurzone klosze reflektorów od środka. Nie mogę pozbyć się "kopania" przez auto przy wysiadaniu - iskry takie że aż strzelają.
~Bartłomiej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jak wiadomo nie jest to tanie auto w zakupie. Natomiast uważam, że broni się jakością, użytymi materiałami, spasowaniem. Do tego otrzymujemy naprawdę dobry i udany silnik o bardzo zadowalającej dynamice a przy tym oszczędności jednostek 1.5-1.6 )
~Namor
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Jest stosunkowo drogi (ok.10tys.zł droższy od innych w tym segmencie i podobnym wyposażeniu). Wersja High Line z paroma dodatkami i po rabacie wyszło 100tys.zł. Ale mimo to mam zadowolenie z jego użytkowania. Daje to coś czego w innych nie mogłem znaleźć.
~bidżej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
W mojej opinii Golf nie jest warty swojej ceny. Owszem, po zajeciu miejsca za kierownica, wszystko na pierwszy rzut oka jest solidne i dobrze wykonczone, ale poza tym to samochod dosc przecietny, za nieadekwatna cene.
~Bartek - Bill Cllinton
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Pisałem już o tym w poprzednich moich ocenach. VW Golf jest trochę droższy od konkurencji ale moje subiektywne wrażenie jest też takie, że pod względem jakości wykonania jest o ćwierć półki wyżej. Ja tę różnicę akceptuję.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Variant
5,8
~pjakubiak
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Kosztował jakieś 90.000 , wersja high-line dodatkowo solidnie doposażona. Wykończenie wnętrza jak to u wv przyzwoite, Czy za te pieniądze mogłem kupić coś lepszego - trudno stwierdzić.
Volkswagen Golf VII Variant