Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant (44) - Widoczność

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Leszczuk
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Bez zarzutu w każdym kierunku. Lusterka mogłyby być trochę większe. Ale w podczas jazdy bez zarzutów, natomiast przy manewrowaniu (miasto,parking) pomagają oczywiście czujniki przód-tył. Mój samochód jest raczej ubogo wyposażony i nie ma doświetlania zakrętów - co uważam za zaletę, bo nie peszy przy skręcaniu.
~bidżej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Widocznosc w porzadku. Manewrowanie ulatwia kamera cofania (chowana oczywiscie w znaczku - duzy plus!), chociaz we wczesnym roczniku 2015 (a o takim samochodzie mowie) niedostepny byl system kamer dookola auta, a linie przedstawiajace kontury samochodu na ekranie podczas cofania byly nieruchome.
~Bogusław
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Auto w wersji Variant, więc trochę dłuższe niż hatchback, ale na samą widoczność nie ma co narzekać. Czujniki parkowania z przodu i z tyłu rozwiązują problem ewentualnych szkód przy parkowaniu, relatywnie duże lusterka boczne również pomagają. Widoczność jak dla mnie bardzo dobra.
~Bartek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Średnio, szczególnie do tyłu. Wysoko krawędź tylnej klapy. Tak, że jak wjeżdżam tyłem do garażu to nie widzę czy po środku garażu np. żona wózka dziecięcego nie zostawiła. Przód też dość wysoko zabudowany ale nie na tyle, żeby przeszkadzać.
~uish
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Niczemu niesłużące okienka przy lusterkach bocznych które są zmorą przy czyszczeniu, słupek b przy wzroście około 180 cm zasłania kierowcy sporą część drogi co utrudnia włączenie się do ruchu. niższy ma lepiej :)
~An
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Widoczność jest dość dobra, ale nic więcej. Dobrze, że zdecydowałem się na kamerę cofania. Być może dlatego marudzę, że wcześniej miałem Forestera, który był wysoki i miał duże okna, więc widoczność z niego była wzorowa.
~Mateusz
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Niestety golf w tej kwestii nie pobije poprzedniego auta (Peugeot 307 SW) ale jak dla mnie jest ok. Bardzo polecam doposażenie auta w kamerę cofania - parkowanie na kopertę to czysta przyjemność.
~sHpAaKu
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
spore przeszklenie zapewnia dobrą widoczność. Widać nawet w okolicach słupka C za plecami. Za słupkiem A jest dodatkowe okienko, ale raczej nie pomaga (i ciężko umyć)
~Bill Cllinton
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Do przodu bardzo dobrze, na boki już gorzej, a do tyłu bardzo przeciętnie żeby nie powiedzieć źle. Tył samochodu mocno i wysoko zabudowany - czujniki niestety konieczne.
~Smigul
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
Wszystko okey jak dla mnie. Przód spoko tył na lusterka boczne. Super sprawa lusterko samo sciemniajace! Mega bajer dla mnie to powinien byc standard.
Volkswagen Golf VII Variant