Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant (58) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macieqm
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Posiadam wersję w obniżonym zawieszeniem. Trzyma się drogi doskonale, pokonywanie zakrętów - sama przyjemność. Nawierzchnię na kierownicy czuje się dość dobrze choć dla mnie układ wspomagania mógłby w prędkością "twardnieć" jeszcze bardziej.
~Piotr
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
Bardzo dobre prowadzenie, zero luzów. Gdyby nie ślady użytkowania na kierownicy, to prawie nowe auto. świetny promień skrętu. Wszędzie zaparkuje. Manewrowanie Peugeotem 407 SW to jak tankowcem w porcie, a tutaj wystarczy jedna ręka ;)
~Arek
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Świetny. Precyzyjny układ kierowniczy, lekko i sprawnie działający. Zawieszenie tanie w eksploatacji, o komforcie nie mogę obiektywnie się wypowiedzieć bo jeżdżę na alufelgach 17 cali i jest twardo ale za to pewnie na zakrętach..
~Bill Cllinton
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Dość sztywny i dość twardy, nie jest to auto na dziurawe drogi. Nawet jazda po mniej uczęszczanych drogach między wsiami gdzie asfalt jest lekko falujący drażni.
~Namor
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 140KM 103kW
Prowadzi się bardzo dobrze. Zaliczony test łosia. Już miałem przed oczami dzwona, ale poszedł jak roller coaster. 4 gwiazdki za trzeszczące przednie zawieszenie.
~Stanley93
Variant 1.6 TDI BlueMotion Technology 90KM 66kW
Chyba opony mam za wąskie bo nie czuje się w nim zapewnia w porównaniu z laguną 2 ale tak poza tym to fajnie się nim jeździ (dość sztywne zawieszenie)
~bidzej
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Przeciętny. Zestrojenie typowo volkswagenowskie - ani komfortowy, ani sportowy, ani specjalnie precyzyjny, ani jakoś nad wyraz zły. Samochód po prostu jedzie.
~Bartłomiej
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Nie jest tak wygodnie jak w Mondeo, ale dużo przyjemniej niż w Megane IV czy Toyocie Avensis 2013r. Jak na segment C jest wystarczająco.
~Wojtek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Bardzo dobrze wybiera nierówności a przy okazji żywy i precyzyjny. Nie mam zawieszenia sportowego i sportowe nie jest, ale bardzo pewne.
~Bartek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Wszystko bardzo precyzyjne, bardzo przez to przyjemne. Kompromis między pseudo sportową twardością, a komfortem z niewielką przewagą jednak tej twardości.
Volkswagen Golf VII Variant