Lista ocen Volkswagen Golf VIII Hatchback (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marta
Hatchback 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Bardzo zła obsługa urządzeń w kokpicie, samochód wszystko chce zrobić za ciebie, a ja chcę przejechać i nie mogę bo drzwi się nie otwierają - bo jakaś blokada, bo ogrzewania nie mogę włączyć - bo trzeba się naklikać, bo drzwi są niedomknięte - bo zapomniałam że trzeba nimi trzasnąć, bo telefon mi się nie połączył z samochodem i znowu klikam i klikam na "cudownym" dotykowym ekranie.
~Mateusz
Hatchback 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Stałe przypominanie że wrzucam za późno bieg i za wcześnie wrzucam na luz. Można to wyłączyć, ale zobaczcie jak daleko jesteśmy od tych laboratoryjnych parametrów pracy silnika, a to te laboratoryjne pokazują rzekomą ekonomiczność i ekologię diesla, a życie pokazuje swoje.
~Grzegorz
Hatchback 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Bez zastrzeżeń. Z początku najgorzej było ogarnąć te dotykowe panele i obawiałem się ich obsługi. Teraz już wiem, że niepotrzebnie. W praktyce wszystko działa w automacie, więc nie ma zbytnio co włączać. Jedyne co wyłączam na panelu, to start stop.
~Sitopl
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Nie mam problemu z dotykami ktore wszyscy tak gania, strasznie podoba mi sie ten minimalizm. Niestety jestem jego testerem a powinni byc inzynierowie z VW! Jak mozna było nie poradzić sobie z tak prosta elektronika!!!
~Maciej
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
Duża ilość plastików, źle wyprofilowany kanał środkowy zwłaszcza gdzie przykładasz nogę podczas długiej trasy uciążliwe / irytujące , tapicerka jak u dziadka Tadzia ... ale za to są światełka w drzwiach, desce, i tablet
~Piechoor90
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Podoba mi się minimalizm i "smartfonowe" podejście producenta w zaprojektowaniu wnętrza. Właśnie to ujęło mnie przy zakupie. Golf wyznacza nowe standardy, tylko czekać kiedy inni będą naśladować.
~mocomus
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Dla niektórych ustawień lepiej jest zachować mechaniczne przełączniki. Tablet z Golfa ma świetną grafikę, jest bardzo responsywny i kompletnie nie funkcjonalny podczas jazdy. Reszta jak w Golfie.
~Jan
Hatchback 2.0 TDI SCR 115KM 85kW
Schowków praktycznie brak, panele dotykowe, żadnych fizycznych przycisków. To nie jest kwestia przyzwyczajenia. Temperatura regulowana tylko na wyświetlaczu to nieporozumienie.
~Marcin Leśniak
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
rozwiązania panelu dotykowego mało praktyczne, na nierównościach ciężki w obsłudze, często dotyka się mały panel klimy który jest poniżej i to preszkadza
~Tomek
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Trzeba przyzwyczaić się do dotykowych przycisków na kierownicy (R Line). Natomiast po pewnym czasie nie ma z tym najmniejszych problemów.
Volkswagen Golf VIII Hatchback