Lista ocen Volkswagen Golf VIII Hatchback (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
Negatyw: w tej wersji 130 KM beznadziejny układ kierowniczy / zawieszenie rodem z Renault Megane bardzo nieprecyzyjny , przy prędkościach autostradowych należy korygować tor jazdy - mega uciążliwy , odnosi się wrażenie prowadząc auto , że zamontowano wannę z wodą na masce który się przelewa z prawa do lewa .... MASAKRA !!! są momenty, że nie kontrolujesz tego ...
~JaroRS
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Brak zastrzeżeń. To była jedna z istotniejszych dla mnie kwestii przy wyborze samochodu, także moje wymagania były dość wyosko zawieszone i Golf w zupełności je spełnia (mam wersję R-Line i zawieszenie DCC).
~MJ
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Zawieszenie komfortowe jest chyba złotym środkiem. Na 17" feldze jest wystarczająco komfortowe na codzień, a w zakrętach wystarczająco komunikuje, żeby wiedzieć co się dzieje.
~Sitopl
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Na początku miałem wrażenie ze gorzej trzyma sie drogi jak vii jednak teraz wszystko sie ułożyło i jest chyba ciut lepiej jak w vii
~mosfet
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Bardzo podoba mi się sposób, w jaki Golf zachowuje się na drodze. Z tym silnikiem i DSG daje przyjemność z jazdy.
~KrystianArklon
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Prowadzi się świetnie na suchym i na mokrym. Chyba to już ta sama klasa co w Fordach.
~NIEZADOWOLONYzSAMOCHODU
Hatchback 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Jest gorszy niż w poprzedniku, a i tam nie był jakiś nadzwyczajny. To duży minus tego auta
~mocomus
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Trakcja znakomita. Brak podsterowności. Brak nadsterowności. Jedzie jak po szynach. Głośna praca zawieszenia.
~Mizi
Hatchback 1.5 TSI EVO 130KM 96kW
To dalej dobrze prowadzący się Golf. Ciche zawieszenie, stabliny.
~macintosh
Hatchback 1.5 eTSI EVO mHEV 150KM 110kW
Dobry kompromis między codziennym komfortem a ostrzejszym pokonywaniem zakrętów.
Volkswagen Golf VIII Hatchback